|

شیطنت رسانه های غربی/ خبر روبوسی رهبر معظم انقلاب با ملکه‌ی اسپانیا

به گزارش خبرگزاری فارسی، به تازگی برخی از رسانه های معاند غربی خبری دروغ را مبتنی بر روبوسی رهبر معظم انقلاب با ملکه اسپانیا به نقل از خبرگزاری فارس انتشار دادند.

در این خبر از تشابه اسمی رهبر معظم انقلاب که در برخی رسانه های ضد انقلاب با نام (خ ر، خامنه ای رهبر)، مورد اطلاق قرار می گیرد ، سو استفاده شده تا فعل حرام به حضرت آیت الله خامنه ای نسبت دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس، «سوفیا»، ملکه‌ی اسپانیا به تازگی از یک مرکز نگهداری از حیوانات موسوم به «خانه خر» در حومه شهر کوردوبا در ایالت اندالوسیا در جنوب این کشور دیدن کرده بود و برای آن که مهر و محبت خود را به حیوانات نشان دهد، به چهره یک خر (الاغ) و نه رهبر معظم انقلاب بوسه زد. لازم به ذکر است که در متن ارسال شده پیشین خبرگزاری فارس هم صرفا همان واژه «خر» آمده بود.
/پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=587

نویسنده در تاریخ 09 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, اندیشمندان اسلامی, بین المللی, سپاه, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.