|

شیطنت رسانه های غربی/ خبر روبوسی رهبر معظم انقلاب با ملکه‌ی اسپانیا

به گزارش خبرگزاری فارسی، به تازگی برخی از رسانه های معاند غربی خبری دروغ را مبتنی بر روبوسی رهبر معظم انقلاب با ملکه اسپانیا به نقل از خبرگزاری فارس انتشار دادند.

در این خبر از تشابه اسمی رهبر معظم انقلاب که در برخی رسانه های ضد انقلاب با نام (خ ر، خامنه ای رهبر)، مورد اطلاق قرار می گیرد ، سو استفاده شده تا فعل حرام به حضرت آیت الله خامنه ای نسبت دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس، «سوفیا»، ملکه‌ی اسپانیا به تازگی از یک مرکز نگهداری از حیوانات موسوم به «خانه خر» در حومه شهر کوردوبا در ایالت اندالوسیا در جنوب این کشور دیدن کرده بود و برای آن که مهر و محبت خود را به حیوانات نشان دهد، به چهره یک خر (الاغ) و نه رهبر معظم انقلاب بوسه زد. لازم به ذکر است که در متن ارسال شده پیشین خبرگزاری فارس هم صرفا همان واژه «خر» آمده بود.
/پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=587

نویسنده در تاریخ 09 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, اندیشمندان اسلامی, بین المللی, سپاه, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...