|

آیت الله احمد خاتمی: فتنه در حکم دست درازی به ناموس نظام و هفتاد سال زنای باغی با عمه در خانه کعبه است

به گزارش خبرگزاری فارس، صبح امروز آیت االله احمد خاتمی با مجکوم نمودن اصحاب فتنه اخیر و بدخواهان انقلاب مسئولان کشورمان را به «خشم مقدس» در برابر فتنه گران و ضد انقلاب فراخواند و خاطرنشان نمود: حکم «اغتشاشگران اعدام است».

عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم نماز جمعه تهران کسانی را که به گفته او «تهدید به براندازی ارکان نظام اسلامی می نمایند هم سطح متجاوزان به عنف و ناموس نظام و زانیان با عمه ایشان در خانه کعبه» دانسته و از مقام‌های دولتی و قضائی خواست که مطابق با شارع مقدس اسلامی با این افراد «با قاطعیت علی‌وار برخورد شود».

او معترضان را « باغی» نامید و افزود: «در فقه آن فرد که علیه حاکم عادل اسلامی به خیابان بریزد باغی است و مانند کسی است که به ناموس نظام دست درازی کرده و با عمه وی هفتاد سال در خانه کعبه به سر برده باشد».

نماینده ولی فقیه در استان کرمان حکم این افراد بر اساس فقه اسلامی را «اعدام» دانست و گفت: «این دستور صریح قرآن است. اگر امنیت می‌خواهیم باید باید در برابر اغتشاشگران تنفر و خشم را با هم داشته باشیم.»

خاتمی افزود: «اغتشاشگر هر کس که هست باید پایش را بخورد، می‌خواهد طلبه و یا دانشجو باشد، باید تنبیه شوند».

خاتمی همچنین از دستگاه قضایی خواست که از دستگیرشدگان اعتراض‌های اخیر تعهد بگیرد «که دیگر شیطنت نکنند و دیگر به ناموس نظام چشم نداشته باشند.»

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1335

نویسنده در تاریخ 05 مه 2018. در زیر مجموعه پاسخگویی مسایل شرعی, جنگ, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

10 نظر برای “آیت الله احمد خاتمی: فتنه در حکم دست درازی به ناموس نظام و هفتاد سال زنای باغی با عمه در خانه کعبه است”

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...