|

امام جمعه اصفهان خواستار استفاده از اسید رقیق شده در گشت های بسیج و سپاه شد

به گزارش خبرگزاری فارس در پی اعلان فرماندهی سپاه از تشکیل و فعالیت گشت‌های مقابله با اراذل و اوباش و بدحجابان به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان خواستار استفاده از انواع متداول اسید رقیق شده موسوم به دیلوتد اسید برای برخورد قهرآمیز تر با بدحجابان و متجاوزان به عفت جامعه شد.

آیت‌الله طباطبایی نژاد که در یادواره شهدای مدافع حرم سخن میگفت، افزود: «به منظور کاهش و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی گشت‌های جلوگیری از بد حجابی و مبارزه با اراذل و اوباش لازم است که از جانب بسیج و سپاه اقدامات شدیدتری انجام گیرد یکی از اقداماتی که تحت نظر مراجع بوده و تحت نظر کارگروه کار کارشناسی هم قرار گرفته و تایید شده، اسید پاشی با انواع اسید رقیق شده است که برای حد مشخصی از بی حجابی است و البته تنها سوختگی سطحی ایجاد می کتد ولی در دل ضد انقلاب هم رعب و وحشت می اندازد.»

آیت‌الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه اگرمی‌خواهیم امر به معروف را احیا را زنده کنیم بایدبا راهکارهای عملی به امر به معروف کمک کنیم، اظهار کرد: استمرار امر به معروف موجب همگانی و نهادینه شدن امر به معروف به عنوان یک فرهنگ در جامعه خواهد بود.

وی با بیان اینکه نماز، زکات، امر به معروف و نهی از منکر از مهمات دین مبین اسلام است، افزود: متاسفانه در جامعه به بحث پرداخت زکات و امر به معروف و نهی از منکر آنچنان که باید پرداخته نشده و نیاز به فرهنگسازی است.

امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید دارای پشتیبان بوده تا از ابهت برخوردار باشد، تصریح کرد: ایجاد و فعال کردن گشت ارشاد در سطح شهر در احیای این فریضه الهی از نقش موثری برخوردار خواهد بود.

وی با تاکید بر تقویت معروف ها و کاستن منکرها گفت: عملیاتی کردن امر به معروف می تواند در رعایت همه جنبه های اسلامی و شرعی به همراه گفتمان موثر باشد.

آیت‌الله طباطبایی نژاد در ادامه از ایجاد ستاد شورای فرعی امر به معروف و نهی امور مجازات های شهری خبر داد و افزود: ستاد فرعی احیای امر به معروف باید از حرکت بیشتری برخوردار بوده و در عملیاتی کردن امورات تلاش کند.

اخیرا برخی از بسیجیان استان اصهان هم خواستار برخورد شدیدتر و استفاده از اسید در برخورد با متجاوزان به عفت جامعه داشتند که در فضای اینترنت بازتاب گسترده ای داشت.
انتهای پیام/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=966

نویسنده در تاریخ آذر ۲۵ ۱۳۹۶. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

۷ نظر برای “امام جمعه اصفهان خواستار استفاده از اسید رقیق شده در گشت های بسیج و سپاه شد”

 1. لطفا کلیپ یا متن کامل خطبه رو بگذارید.

 2. صحت خبر خود را با ارائه سند تکمیل کنید

 3. سلام لطف کنید سند مطلب اسید رقیق شده رو هم بزارین ما پیام شما رو فوروارد کردیم ولی سندی پیدا نکردیم .فوری لطفا

 4. این یک جنایت بزرگ علیه بشریت هست. هیچکس نمیتونه جلوی اراده و خواسته مردم رو بگیره.

 5. نه به حکوکت اسلامی

  خاک تو سر ما که تو دهن شما نمی زنیم.انقدر این کار غیر انسانیه که نمی تونم دعا کنم برای خانواده خودت اتفاق بیوفته

 6. ۱.انشاالله منظورشون از حد مشخص تمام عریانه که طبق اسلام حمله به آن منتفیست
  ۲.منظورشون از ضد انقلاب اونور آبه احتمالا زیرا که به فرموده رهبری بسیاری از بد حجابان دل به آرمان های این نظام دارند
  ۳.منظور ار مراجع هم مراجع مشورتیست
  ۴.مردم عزیز ایران در مورد ارز و سوخت حق با شماست اما آیا یادتان می آید دیوار که هیچ میخواستند اسیدپاشی کنند؟

 7. چقدر یه آدم می تونه کثیف و رقت انگیز باشه

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

 • جوان امروز: اگر دوستان صاحب نظر داستان منصور حلاج عارف را بخوانند – او که میگفت در لباس من کسی جز خدا نیست ؛...
 • نقی: دوست عزیز حرم حضرت معصومه (س)، همان نزدیک ورودی اصلی حرم یک آسد اسدالله قمی هست که به هر کی بگی اونجا میشناسه...
 • جوان سابق: این جوان سابق که برای ساواک هم خبر کشی میکرد از محصولات دانشگاه تهران است و معمولا موهایش تا شانه هایش...
 • حسین پسر حسن: خوب خیلی ها سرشون مغزشون درمان میخواد پول ندارن چکار کنند
 • حسن: حتما دکتر ولایتی هم مدرکشو از دانشگاه ازاد گرفته