|

انتقاد آیت الله علم الهدی از تظاهر کنندگان/ایده از ما بود اما به خودمان فحش دادند

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی تظاهرات گسترده در شهرهای مختلف استانهای خراسان، حضرت آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد با عنوان اینکه ایده تظاهرات اعتراضی به دولت به واسطه بودجه ناکافی دو هزار میلیاردی حوزوات از خود ایشان بوده، عنوان کردند:

«ما خودمان از مردم خواستیم نسبت به مسئله مظلومیت روحانیت و موضوع کنسرت ها اعتراض کنند ولی در کمال تاسف شعارهایی بر ضد سپاهیان اسلام و در حمایت از پادشاهان خونخوار پهلوی سر داده شده و به روحانیت معزز شیعه و مسئله فلسطین هم اهانت کردند که به هیچ وجه قابل قبول نیست.»

امام جمعه مشهد با بیان اینکه بنده این دعوت غیر علنی را پس می گیرم عنوان کردند که لازم نیست تظاهرکنندگان بیش از این بزحمت بیافتند و انشالله دولت هم در مسئله بودجه برای روحانیت همکاری لازم را مبذول خواهد داشت.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1131

نویسنده در تاریخ 28 دسامبر 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, اندیشمندان اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.