|

انتقاد آیت الله علم الهدی از تظاهر کنندگان/ایده از ما بود اما به خودمان فحش دادند

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی تظاهرات گسترده در شهرهای مختلف استانهای خراسان، حضرت آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد با عنوان اینکه ایده تظاهرات اعتراضی به دولت به واسطه بودجه ناکافی دو هزار میلیاردی حوزوات از خود ایشان بوده، عنوان کردند:

«ما خودمان از مردم خواستیم نسبت به مسئله مظلومیت روحانیت و موضوع کنسرت ها اعتراض کنند ولی در کمال تاسف شعارهایی بر ضد سپاهیان اسلام و در حمایت از پادشاهان خونخوار پهلوی سر داده شده و به روحانیت معزز شیعه و مسئله فلسطین هم اهانت کردند که به هیچ وجه قابل قبول نیست.»

امام جمعه مشهد با بیان اینکه بنده این دعوت غیر علنی را پس می گیرم عنوان کردند که لازم نیست تظاهرکنندگان بیش از این بزحمت بیافتند و انشالله دولت هم در مسئله بودجه برای روحانیت همکاری لازم را مبذول خواهد داشت.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1131

نویسنده در تاریخ 28 دسامبر 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, اندیشمندان اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...