|

گفتگوی جنجالی فارس نیوز با جعفر جنی، نواده مرحوم زعفر جنی/ بخش دوم

در مجلسی از مجالس مصیبت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) عده ای از صلحا و اولیاء جمع بودند . پس از ذکر مصیبت در مجلس ، ناگهان صدائی توأم با حزن بلند شد : « ای وای زعفر جنی فوت شد . » ولی کسی دیده نمی شد . سکوت مجلس را فرا گرفت و این بار صدای شیون و ضجه از چند نفر به گوش رسید . بعد با صدای متعارف گفته شد : « برای زعفر جنی فاتحه بخوانید و مجلس فاتحه برپا سازید ، چرا که او بر گردن جن و انس حق دارد . »

فوت زعفر در زمان حیات آیت الله بروجردی « ره » بود و پس از آنکه علما از فوت زعفر اطلاع پیدا کردند ، مجالس عزا و ختم برای آن شخصیت بزرگ برپا نمودند . بعضی از شهرها و روستاهای ایران به تبعیت از علما ، مجالس ختم قرآن و عزا برپا نمودند .

پس از زعفر ، رهبری شیعیان اجنه را فرزند بزرگوارش جناب « سَعفر » به عهده گرفته که هم اکنون هم رهبری شیعیان جن را بر عهده دارد . او همچون پدرش محب و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (ع) می باشد . خداوند وجود ایشان را از کلیه بلیات حفظ نماید و همه ما را از شیعیان واقعی اهل بیت علیهم السلام قرار دهد و عاقبت امر ما را ختم به سعادت فرماید . انشاء اله

منبع : آیت الله مرتضوی لنگرودی ، محمد مهدی ، ارمغان هند و پاک ، ص52

ادامه از بخش نخست

فارس نیوز: جعفر خان فرمودید که همچون سردار سپاه اسلام، جد بزرگوارتان مرحوم زعفر جنی، پدرتان جناب اصغر و عمویتان جناب سعفر و همه ی خانواده مرید رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای هستند آیا خاطره ای هم در این زمینه دارید که برای خوانندگان ما تعریف کنید؟

– بله، پس از حوادث فتنه اخیر سال 88 ما همگی تحت فرمان رهبر معظم انقلاب و با فتوای حضرت آیت الله احمد جنی (احمد جنتی) وارد نبرد علیه نیروهای ضد انقلاب و ایادی استکبار شدیم و علاوه بر اذیت و آزار معاندین از طریق استراق سمع و اکتشاف روش های ارتباطی شان و مخابره این اطلاعات به سپاهیان اسلام به معاندین می شاشیدیم.

فرمودید که می شاشیدید؟

– بله، من خودم دلیل اینکار را نمی دانم اما از یاران اطلاح طلب امام خامنه ای شنیده بودیم که آنها هم چهل سال است همین کار را کردند و برای اسلام شاشیده اند و جواب داده فلذا ما هم همینکار را کردیم.

جعفر خان من اصلا نمی دانستم که اجنه توانایی شاشیدن هم دارند. مگر شما آب و غذا هم می خورید؟

– اختیار دارید! شاش جن معروف است و وقتی به جایی بشاشد دیگر براحتی تمیز نمی شود نمونه بارزش هم دکتر احمدی نژاد است.

چطور شد که اجنه وارد فعالیت های سیاسی شدند و مشاهیری را هم در این عرصه تربیت کردند که قبلا اشاره کردید؟

– بعد از مبعث و ظهور اسلام، ملائک پاسدار آسمان ها شدند. بعد از آن بود که دیگر جنی نتوانست وارد آسمان ها و ملائک شود. در آسمان ها ملکه پاسدار وجود دارد مثل پاسداران امام خامنه ای که در زمین وجود دارند و آنها راه هر جنی را در آنجا بسته اند. قرآن در آیاتی اشاره می کن که جن های قبل از اسلام، جن هایی بودند که می توانستند وارد ملوکت شوند و در آنجا فعالیت کنند. فلذا چون جلوی فعالیت های ما در آسمان گرفته شد وارد زمین شدیم تا در این زمینه فعالیت کنیم.

آنها چطور در آسمانها فعالیت می کردند؟

– آنها دست به استراق سمع می زدند و از این طریق اطلاعات غیبی را بدست می آوردند و امروز اینکار را از طریق فیلترینگ و هک سایتهای اینترنتی سپاه انجام می دهیم.

جن ها بجز مذهب شیعه باز هم دین دارند؟

– هم جن مسلمان داریم و هم جن کافر.

هر کدام به چه شکلی فعالیت می کنند؟

– جن کافر فعالیتش اینگونه است که در انسان تاثیر می گذاردو ممکن است او را شیطان صفت کند. این جن ها رهبری جریان تهاجم فرهنگی غربی باطل را برعهده دارند و عناصر انسانی را به خدمت می گیرند. مثلا صحبت از آزادی و دموکراسی و حقوق بشر می کنند. در قرآن به معرفی جن مسلمان خیلی پرداخته نشده است چون آنها همیشه در راه انجام کار خیر قدم برمی دارند.

از نظر فعالیت جن مسلمان با سپاه پاسداران ولایت هیچ فرقی نمی کند و محصول کار و فعالیتی که انجام می دهند یکی است اما جن کافر همان جنی است که دست به کارهای شیطانی و ضد ولایت فقیه می زند.

این مسئله خیر و شر تنها مربوط به جن ها نیست، ما حتی روی زمین انسان هایی داریم که رفتارهای شیطانی دارند. یک انسان خوب می تواند دیگری را بهشتی کند و یک انسان بد، جهنمی. آمریکا ممکن است نتواند خودش به شکل مستقیم انسان را گمراه کند، به همین دلیل از طریق دیگر مانند اینترنت و ایمیل و وبسایت وارد می شود. عناصر انسانی اهرم های قوی در دستان شیاطین جنی هستند که می توانند دست به کارهای بدی بزنند.

جن ها در این زمینه چه نقشی ایفا می کنند؟

– آنها در تصمیم گیری انسان ها تاثیر می گذارند. و آنها را براه راست هدایت می نمایند. همانطور که خداوند در سوره الناس می فرمایند: «الذی یوسوس فی صدور الناس من الجنه و الناس» انسان هایی هستند که شیطان صفت می شوند و در تیم شیاطین ضد ولایت جنی ایفای نقش می کنند و بعد از وارد شدن به تیم آنها شروع به اندیشه سازی و دخالت در جنگ نرم می کنند.

ادامه دارد …

برای آگاهی بیشتر درباره جن مسلمان و نامسلمان:

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=469

نویسنده در تاریخ 27 آگوست 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, جنگ, جنگ نرم, سپاه, علوم اسلامی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.