|

وزارت صنایع برای تسهیل روند جابجایی پول ملی به مقصد چهارراه استانبول فرغون وارد می کند!(ظرفیت: حداکثر بیست کیلو اسکناس)

با توجه به کاهش ارزش ریال و مشکلات شهروندان برای انتقال پول ملی به چهارراه استانبول و تبدیل آن به دلار وزارت صنایع تصمیم گرفته به وارد نمودن تعدادی فرغون ارزان قیمت نماید تا ازاین به بعد متقاضیان خرید دلار به راحتی به چهارراه استانبول رفته و نسبت به تعویض تومان خود با دلار اقدام نمایند.

وزیر صنایع به خبرنگاران گفت : متاسفانه درموارد زیادی مشاهده شده مردم اسکناسهای خود را درگونی وکیسه های غیربهداشتی و با تحمل زحمت زیاد به چهارراه استانبول می برند که درموارد زیادی این گونی ها و کیسه ها پاره شده و انبوه اسکناسهای هزارتومانی و دوهزارتومانی وسط خیابان پخش شده است. با خرید یک دستگاه فرغون کلیه این مشکلات حل شده و شهروندان گرامی می توانند با رعایت موازین بهداشتی نسبت به تبدیل تومان خود به دلار اقدام نمایند.

وزیر صنایع خاطر نشان می سازد این فرغونها فقط ظرفیت حمل بیست کیلو پول ملی را تا چهارراه استانبول دارند وبرای مقادیر بالاتر بهتر است از وانت بار استفاده شود.
افزایش نرخ ارز درروزهای اخیر باعث شده شهروندان زیادی به چهارراه استانبول مراجعه کرده و اقدام به خرید دلار و معاوضه پول ملی با ارز خارجی نمایند.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1361

نویسنده در تاریخ 14 فوریه 2018. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.