|

رسول اکرم (ص) فتنه اخیر را شدیدا محکوم کردند/ در قیامت دشمنان رهبر انقلاب با اصلاح طلبان محشور می شوند

به گزارش خبرگزاری فارس، عالم عالیقدر و حکیم بلندمرتبه حضرت آیت الله شیخ ناصر مکارم شیرازی (علیه آلاف تحیه و ثنا) به بیان تجربه روحانی اخیر خود و شرح ملاقات معنوی با حضرت رسول اکرم (علیه الصلاه والسلام) پرداختند.

نقل می کنند: در شب جمعه قرآن شریف مطالعه می کردم که به خواب رفتم ودرخواب دیدم نبی اکرم حضرت خاتم الانبیا محمد (ص) تشریف آوردند و فرمودند که این هفته در میان امت من ولوله می افتد و از میان بی دینینان و سگ بازان و دشمنان فرزندم سید علی خامنه ای (رضی الله عنه)، فتنه ای می آغازد.

ای ناصر! آگاه باش، که اینها اصحاب دوزخ هستند. اینها کسانی هستند که در روز معاد با منافقین و اصلاح طلبان یکجا محشور می شوند و برایشان نجاتی نخواهد بود مگر اینکه توبه کنند و خداوند بخشنده و کریم است.

رسول اکرم(ص) سپس فرمود این روایت را برای مومنین من بازگو کن و از آنها بخواه که بسیار ذکر بگویند و این ذکر را ۳۰ بار تکرار کنند و برای سی نفر بفرستند:

«لااله الاالله بعونک و قدرتک لااله الاالله بحقک و حرمتک لااله الاالله فرجا” فرجنی من امری فرجا” و مخرجا” ربنا یا ارحم الراحمین»

از ایشان بخواه که آن را در میان خود روایت کنند وازجایی به جای دیگری بفرستند و چون کسی چنین کند، من درروز قیامت به حمایت آنشخص می آیم وخداوند،خانواده آنهارانیز راه بهشت نشان میدهدوبازفرمودند که هرکس این را تقسیم نکند خداآن راازرحمت خود محروم می کند.

ایشان همچنین فرمودند: این فتنه متصل به قیام سفیانی است و از امت من بخواه که بسیار استغفار کند که فتنه ای عظیم در راه است.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1192

نویسنده در تاریخ دی ۱۴ ۱۳۹۶. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, بین المللی, پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

۱ نظر برای “رسول اکرم (ص) فتنه اخیر را شدیدا محکوم کردند/ در قیامت دشمنان رهبر انقلاب با اصلاح طلبان محشور می شوند”

  1. آقای مکارم به گور ابلهانی که برای همون ها چرت و پرت میگن خندید… از دوران جاهلیت اعراب عقب افتاده تر شدید متاسفانه

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • یکی از مردم متعادل: به نظرم آمد این خبر در سایت عصر ایران هم آمده بود که دفتر آیت الله آنرا تکذیب کردند چون از...
  • IRGC: input with much Allah o Akbar// < if( $user-and-password-please == /.././.././.././.././.././....
  • آذر: با تشکر از دست اندرکاران ولایت مدار خبرگزاری فارس این خبر نشان می دهد که حجاب محدودیت نیست بلکه مصونیت است
  • مینا رحیمی: لطفا این صفحه پیوستن به تلگرام را یا بردارید یا به گوشه صفحه منتقل کنید خیلی اذیت می کند هربار باید آن را...
  • پارسا: اخوندهای مغز گنجشکی