|

رسول اکرم (ص) فتنه اخیر را شدیدا محکوم کردند/ در قیامت دشمنان رهبر انقلاب با اصلاح طلبان محشور می شوند

به گزارش خبرگزاری فارس، عالم عالیقدر و حکیم بلندمرتبه حضرت آیت الله شیخ ناصر مکارم شیرازی (علیه آلاف تحیه و ثنا) به بیان تجربه روحانی اخیر خود و شرح ملاقات معنوی با حضرت رسول اکرم (عليه الصلاة والسلام) پرداختند.

نقل می کنند: در شب جمعه قرآن شریف مطالعه می کردم که به خواب رفتم ودرخواب دیدم نبی اکرم حضرت خاتم الانبیا محمد (ص) تشریف آوردند و فرمودند که این هفته در میان امت من ولوله می افتد و از میان بی دینینان و سگ بازان و دشمنان فرزندم سید علی خامنه ای (رضي الله عنه)، فتنه ای می آغازد.

ای ناصر! آگاه باش، که اینها اصحاب دوزخ هستند. اینها کسانی هستند که در روز معاد با منافقین و اصلاح طلبان یکجا محشور می شوند و برایشان نجاتی نخواهد بود مگر اینکه توبه کنند و خداوند بخشنده و کریم است.

رسول اکرم(ص) سپس فرمود این روایت را برای مومنین من بازگو کن و از آنها بخواه که بسیار ذکر بگویند و این ذکر را 30 بار تکرار کنند و برای سی نفر بفرستند:

«لااله الاالله بعونک و قدرتک لااله الاالله بحقک و حرمتک لااله الاالله فرجا” فرجنی من امری فرجا” و مخرجا” ربنا یا ارحم الراحمین»

از ایشان بخواه که آن را در میان خود روایت کنند وازجایی به جای دیگری بفرستند و چون کسی چنین کند، من درروز قیامت به حمایت آنشخص می آیم وخداوند،خانواده آنهارانیز راه بهشت نشان میدهدوبازفرمودند که هرکس این را تقسیم نکند خداآن راازرحمت خود محروم می کند.

ایشان همچنین فرمودند: این فتنه متصل به قیام سفیانی است و از امت من بخواه که بسیار استغفار کند که فتنه ای عظیم در راه است.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1192

نویسنده در تاریخ 04 ژانویه 2018. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, بین المللی, پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

1 نظر برای “رسول اکرم (ص) فتنه اخیر را شدیدا محکوم کردند/ در قیامت دشمنان رهبر انقلاب با اصلاح طلبان محشور می شوند”

  1. آقای مکارم به گور ابلهانی که برای همون ها چرت و پرت میگن خندید… از دوران جاهلیت اعراب عقب افتاده تر شدید متاسفانه

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.