|

رئیس سازمان صدا و سیما: برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، فیلم‌های پورن اسلامی تولید خواهیم کرد

خبرگزاری فارس: عبدالعلی علی‌عسکری، رئیس سازمان صدا و سیما در مصاحبه ای اختصاصی با خبرگزاری فارس اعلام نمود که برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، به زودی فیلم های پورنوی اسلامی از شبکه های مختلف سیما پخش خواهند شد.

علی‌عسکری افزود: سال هاست که کشور ما مورد تهاجم فرهنگی است، یکی از ابزارهای دشمن در این تهاجم همه جانبه، استفاده از فیلم های پورن است که خوب یا بد مورد استقبال جوانان ایرانی قرار گرفته است. متاسفانه در ابتدا این نیاز جوانان جدی گرفته نشد و عده ای با نادیده گرفتن آن، دیدن فیلم پورن را ممنوع کردند اما اکنون به جایی رسیده ایم که امکان جلوگیری وجود ندارد.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: ما جلسه ای را با حضور نماینده ی مقام معظم رهبری در سازمان، نماینده ی وزارت اطلاعات، نماینده ی وزارت ارشاد و تنی چند از روحانیون بلند پایه برگزار کردیم و در این مورد چندین ساعت بحث و گفتگو کردیم. نتیجه این شد که حال که جوانان ما به دیدن فیلم های پورن علاقه دارند چرا ما از این ظرفیت به نفع خودمان استفاده نکنیم؟ ما می توانیم فیلم های پورن اسلامی بسازیم تا هم نیاز جوانان رفع شود و هم در این فیلم ها اندیشه های اسلامی ترویج شوند.

علی‌عسکری در مورد تفاوت های پورن غربی با پورن اسلامی گفت: شما می بینید که در پورن غربی، زن و مرد قبل از آمیزش دست به چه کارهای کثیفی که نمی زنند، در وهله ی اول در فیلم پورن اسلامی، این اعمال کثیف و چندش آور نظیر ساک زدن زن برای مرد یا مرد برای زن را شاهد نخواهیم بود، دوم این که چیزی به نام سکس گروپ در اسلام حرام است و ما هرگز بیش از یک زن و مرد را در یک صحنه قرار نخواهیم داد، البته این نکته را هم ذکر کنم که همیشه یک روحانی در صحنه ی فیلمبرداری ها حاضر است که قبل از ایفای نقش، صیغه ی محرمیت را بین زن با مرد بازیگر، عوامل پشت صحنه و خودش جاری خواهد ساخت.

نکته‌ی بعد انجام فعل مکروه از پشت است، ما انجام این عمل را توصیه نمی کنیم اما اگر زوج بازیگری خود خواهان چنین عملی باشند، مخالفتی نخواهیم کرد.

تفاوت بعدی پورن اسلامی با پورن غربی در نوع پوشش بازیگران است، شما می بینید که در پورن غربی، هنرپیشه ها کاملا لخت هستند اما در پورن اسلامی، در تمامی صحنه ها، مرد یک رکابی بر تن دارد و زن هم یک مقنعه بر سر دارد و این واقعا نکته ی ظریفی است و نشان می دهد که یک زن بازیگر فیلم های پورن در حالی که در حال ایفای نقش است باز هم می تواند حجاب اسلامی خودش را حفظ کند و حضور در فیلم پورن اسلامی با رعایت حجاب اسلامی هیچ منافاتی ندارد.

نکته‌ی بعدی که بسیار حائز اهمیت است دیالوگ هایی است که در هنگام ایفای نقش، بین زن و مرد رد و بدل می شود. در پورن غربی، مرد و زن با وقاحت تمام کلماتی را بر زبان می آورند که واقعا انسان از شنیدن آن ها شرم می کند اما خوشبختانه در پورن اسلامی شاهد چنین دیالوگ های زشتی نخواهیم بود و دیالوگ های بسیار شیرینی جایگزین آن دیالوگ های زشت شده است که هم باعث تحریک شریک جنسی می شود و هم به صورت مستقیم، آموزه های اسلامی را تبلیغ می کند؛ به عنوان مثال زن برای تحریک بیشتر مرد می تواند بگوید «عزیزم، آن عصاره ی انسان سازت را در درون رحمم قرار بده» یا مرد می تواند بگوید «عزیزم، عجب دستگاه انسان ساز داغی داری».

عبدالعلی علی‌عسکری در مورد زمان پخش برنامه ها گفت: فعلا قصد داریم شبی دو فیلم پورن اسلامی پخش کنیم که این فیلم ها از ساعت یک بامداد تا چهار بامداد از طریق شبکه ی اول سیما قابل دیدن هستند.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1267

نویسنده در تاریخ 29 آوریل 2018. در زیر مجموعه عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

15 نظر برای “رئیس سازمان صدا و سیما: برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، فیلم‌های پورن اسلامی تولید خواهیم کرد”

 1. ??? عکسای نمونشم میذاشتی تو جستجو سایت xncx.com
  بزنی انگلیسی muslim فلیم سوپر مسلمون میاره که زنه مقنعه سرشه

 2. عبدالجلیل مستشاری

  یعنی در مدیریت جدبد، مقدار تحریف حقایق به 95% مقادیر پیشین نقلیل پیدا خواهد کرد؟ این که خلاف اصول پذیرفته شده اسلامیست های ایرانی است و غیر قابل باور است.

 3. با تشکر از دست اندرکاران ولایت مدار خبرگزاری فارس این خبر نشان می دهد که حجاب محدودیت نیست بلکه مصونیت است

 4. خوب دیگه یه دفعه محله جمشید راهم بازسازی کنید ، کازینوودیسکو بار اسلامی هم فراموش نشه

 5. پس كي پخش ميشه ؟ داره از جونيمون ميگذره

 6. خیلی جالبه شبکه های مخالف اسلام بحث الکل و مجالس لهو و لعب که میشه میگن اسلام می خواد شما رو محدود کنه بحث محرمیت و صیغه میشه میگن اسلام می خواد بی بندوباریو زیاد کنه

 7. با سلام
  لطفا این خبر رو از این خبرگزاری حذفش کنید چونکه شدیدا داره در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی دست به دست میشه و برای یک حکومت ولایت مدار و اسلامی درج اینگونه اخبار کاملا خلاف قوانین اسلامی و مدنی و انسانی به دور از انسانیت و اخلاق محور است!
  فکر کنم نزدیک به یک ساعت وقتمو اختصاص دادم به پیدا کردن این خبر بر مبنای منابعی شبکه های اجتماعی که ببینم آیا درست است این خبر یا ساخته و پرداخته ذهن بیمار منافقین! حتما بردارید رئیس سازمان صدا و سیما گوه خورده با زن و بچه هاش….!!!!

 8. اینا همش شایعست یعنی به نظرتون آقا اجازه همچین چیزی رو میده؟

 9. نیست که تو جدول پخش برنامه های شبکه یک که

 10. اقا یه سوال اینو خداوکلی جواب بدین این داستان راسته یا ساختگیه ؟؟؟

 11. لطفا از فیلم من اسکی نرید

 12. یا ابالفظل

 13. اره حتمن میسازن
  علی برکت الله

 14. من دوست دارم در این فیلمهای اسلامی بازیگر باشم. کجا باید بیام تست بدم؟

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

 • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
 • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
 • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
 • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
 • اشرف: بیا منو بخور.