|

آیت الله احمد خاتمی: رسول اکرم (ص) می فرماید درویش از ضد انقلاب هم بدتر است

به گزارش خبرگزاری فارس، عضو شورای رهبری مجلس خبرگان انقلاب اسلامی و امام جمعه تهران که در جمع فرماندهان نیروی انتظامی سخن می گفت با اشاره به سیره پیامبر (ص) و اهل بیت (علیهما السلام) افزود نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله در تمام عمر پر برکت خویش از کودکی تا هنگامی که به ملکوت اعلی پر کشید، نمونه و مظهر عالی ترین اخلاق، رفتار و گفتار بوده است؛ سنت و سیره آن حضرت برای همه انسان ها الگو است و خصوصاَ مسلمانان واجب و لازم است که بر ایشان اقتدا نماییم.

وی با اشاره به حوادث اخیر و اغتشاشات جمعی از اوباش و اراذل موسوم به دراویش و طریقت دروغین به مبحث عرفان های کذب پرداخت و به حدیثی از پیامبر اسلام که در آن به نبرد مجاهدین و منافقین و خارج شدگان از حکومت اسلامی و ضد انقلاب می پردازد که در آن حدیث حضرت رسول دراویش و پیروان مکاتب ظاله را از ضد انقلاب و دشمنان انقلاب اسلامی هم پست تر توصیف می کند. خطیب جمعه تهران در پاسخ به پرسش یکی از حضار که ادعا می کرد در زمان پیامبر که درویش نبوده، اشار کردند: «بعد از ایشان که بوده»، و همینطور پیامبران با علم لدنی نسبت به زمانه ی خود و پس از خود نیز اشراف دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری از تمام کسانی که به دنبال معرفت راستین هستند خواست که از این انقلاب و نظام و معرفت اهل بیت علیهماالسلام که توسط روحانیت شیعه تبلیغ می شود بهره ببرند.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1368

نویسنده در تاریخ 20 فوریه 2018. در زیر مجموعه پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.