|

هشدار نشریه‌ی بصیرت سپاه: احتمال دارد امام زمان در وقت ظهور، معتاد باشد

خبرگراری فارس: نشریه‌ی بصیرت که نشریه داخلی سپاه پاسداران به شمار می‌رود در سرمقاله آخرین شماره خود هشدار داده است که احتمال دارد امام زمان(عج) در وقت ظهور معتاد باشد و به سبب اعتیادش نتواند رسالتی که خداوند بر عهده‌ی او گذاشته است را انجام دهد.
نویسنده‌ی این مقاله ادعا کرده بسیاری از زائرین چاه جمکران از طبقه‌ی بی‌سواد جامعه هستند که متاسفانه تعداد زیادی از آنان نیز به انواع مواد مخدر معتاد هستند. نویسنده ادامه می‌دهد که این افراد چون استطاعت مالی ندارند، وقتی برای گرفتن حاجت به چاه جمکران می‌روند، عوض انداختن پول در چاه، انواع مواد مخدر را به درون چاه می‌ریزند که همین موضوع سبب نگرانی شدید علما شده و آنان بیم این دارند که امام زمان با مصرف این مواد افیونی معتاد شده باشند و چه بسا تاخیر ظهور ایشان تاکنون نیز به دلیل همین وابستگی اشان به مواد مخدر باشد.
این نشریه در پایان می‌افزاید: جا دارد که مسئولین امر نظارت و کنترل بیشتری بر روی زائرین داشته باشند تا هیچ موادی به درون چاه انداخته نشود زیرا احتمال دارد در صورتی که امام زمان معتاد شده باشند؛ اجرای این طرح سبب خماری ایشان شده و در نتیجه برای رفع خماری هم که شده، ظهور فرمایند، انشاء الله.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=910

نویسنده در تاریخ آذر ۵ ۱۳۹۶. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

۷ نظر برای “هشدار نشریه‌ی بصیرت سپاه: احتمال دارد امام زمان در وقت ظهور، معتاد باشد”

 1. سلام یعنی چه!! چرا به امام عصر توهین میکنید. واقعا این خبر رو شما جدی گذاشتید. امام زمان بت‌شکن خواهد بود و عدل و داد و اسلام را پیاده خواهد کرد. توهین از این بالاتر.. خدا شما را ببخشد که اینقدر سخیف عمل کردید.

 2. سلام
  ادرس کانال تلگرامتونو میخواستم
  مرسی

 3. دیگه کار از تاسف خوردن به حال نویسنده‌‌ی این متن گذشته. اما برای شما متاسفم که این محملات رو این‌‌طور مستقیم پوشش می‌‌دید.

 4. عالیه مطالبتون :)))

 5. خیلی فحش دادم به این معتادین ولی جلوخودمو گرفتم تایپش نکردم

 6. التماس دعا و ظهور حضرت .

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

 • فرهاد اصغری: بنام یکتای منان الهی به درگاهت شاکر و سپاسگزارم که مرا مسلمان شیعه و نوکر و خدمتگزار اهل بیت پیامبر حبیب...
 • فیزا: تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.
 • مهدی: التماس دعا و ظهور حضرت .
 • احمد: خیلی فحش دادم به این معتادین ولی جلوخودمو گرفتم تایپش نکردم
 • پیمان: عالیه مطالبتون :)))