|

هشدار نشريه‌ی بصیرت سپاه: احتمال دارد امام زمان در وقت ظهور، معتاد باشد

خبرگراری فارس: نشريه‌ی بصیرت كه نشريه داخلي سپاه پاسداران به شمار می‌رود در سرمقاله آخرين شماره خود هشدار داده است كه احتمال دارد امام زمان(عج) در وقت ظهور معتاد باشد و به سبب اعتيادش نتواند رسالتی كه خداوند بر عهده‌ی او گذاشته است را انجام دهد.
نويسنده‌ی اين مقاله ادعا كرده بسياری از زائرين چاه جمكران از طبقه‌ی بی‌سواد جامعه هستند كه متاسفانه تعداد زيادی از آنان نيز به انواع مواد مخدر معتاد هستند. نويسنده ادامه می‌دهد كه اين افراد چون استطاعت مالی ندارند، وقتی براي گرفتن حاجت به چاه جمكران می‌روند، عوض انداختن پول در چاه، انواع مواد مخدر را به درون چاه می‌ريزند كه همين موضوع سبب نگرانی شديد علما شده و آنان بيم اين دارند كه امام زمان با مصرف اين مواد افيونی معتاد شده باشند و چه بسا تاخير ظهور ايشان تاكنون نيز به دليل همين وابستگی اشان به مواد مخدر باشد.
اين نشريه در پايان می‌افزايد: جا دارد كه مسئولين امر نظارت و كنترل بيشتري بر روي زائرين داشته باشند تا هيچ موادی به درون چاه انداخته نشود زيرا احتمال دارد در صورتي كه امام زمان معتاد شده باشند؛ اجراي اين طرح سبب خماري ايشان شده و در نتيجه براي رفع خماری هم كه شده، ظهور فرمايند، انشاء الله.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=910

نویسنده در تاریخ 26 نوامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

13 نظر برای “هشدار نشريه‌ی بصیرت سپاه: احتمال دارد امام زمان در وقت ظهور، معتاد باشد”

 1. سلام یعنی چه!! چرا به امام عصر توهین میکنید. واقعا این خبر رو شما جدی گذاشتید. امام زمان بت‌شکن خواهد بود و عدل و داد و اسلام را پیاده خواهد کرد. توهین از این بالاتر.. خدا شما را ببخشد که اینقدر سخیف عمل کردید.

 2. سلام
  ادرس کانال تلگرامتونو میخواستم
  مرسی

 3. دیگه کار از تاسف خوردن به حال نویسنده‌‌ی این متن گذشته. اما برای شما متاسفم که این محملات رو این‌‌طور مستقیم پوشش می‌‌دید.

 4. عالیه مطالبتون :)))

 5. خیلی فحش دادم به این معتادین ولی جلوخودمو گرفتم تایپش نکردم

 6. التماس دعا و ظهور حضرت .

 7. وای خدا
  چقدر حماقت
  بخندیم یا گریه کنیم الان ؟؟؟
  واقعا مملکت ما تصمیم در مورد آخرت و الان ما دست ایناست ؟؟؟؟؟؟؟؟
  یارو اونور آبداره برنامه ریزی میکنه روی کره ماه و مریخ چجوری وسایل زندگی انسان رو فراهم کنه اونوقت اینها – شما ها – نشستین به چیزی که هنوز در مورد وجودش شک و تردید وجود داره ( بجز ایران و چند تا کشور دیگه که اینها هم بازیچه شدن ) فکر میکنید
  حالا کاش فقط فکر میکردید که وجود داره که اینشالله وجود داشته باشه ولی دیگه معتاااااااااد ؟؟؟
  خخخخخخخخخ

 8. از نویسنده این مقاله بسیار متشکرم .به مردم شیعه هشدار میدهد که بتوانیم از این اتفاقات جلوگیری کنیم. دست به سوی حضرت حق دراز میکنیم و دعا میکنیم که حداقل امام زمان شیشه ای نشده باشد.

 9. داش میتی عج یه بس به ما برسون
  دستم به سرم نمیرسه

 10. سلام علیکم
  میشه شماره نشریه که این مطلب توش چاپ شده رو بفرمایید

 11. یه بنده ی خدا

  امام زمان معتاد شده
  خبر خوب اینه که متوجه رسالتش شده
  در حال حاضر در حال ترک اعتیادش است
  منتظر باشید.
  سلام بر امام زمان
  سلام بر رهبر ایران

 12. ای امت ، حالا مواد اشکال نداره، ولی دیوسا چرا میشاشید تو چاه آخه.

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

 • محسن: و هو الشافی
 • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
 • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
 • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
 • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...