|

سخنگوی دولت : با هدف تثبیت نرخ ارز ،حسن روحانی با جمشید بسم الله ملاقات می کند!

محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت روحانی می گوید به دنبال افزایش شدید نرخ ارز درایران و به منظور تثبیت نرخ ارز حسن روحانی رئیس جمهور با جمشید بسم الله ملافات می کند. نوبخت دریک نشست خبری با شرکت خبرنگاران داخلی و خارجی اعلام کرد تماسهایی با مخفی گاه آقای جمشید بسم الله برقرار شده و قرار است این ملاقات درمخفی گاه ایشان درچهارراه استانبول برگزار شود. این نخستین باری است که رئیس یک دولت درایران با سرکرده دلالان ارز درتهران ملاقات می کند.

نوبخت از تاریخ و چگونگی برگزاری این ملاقات تاریخی سخنی نگفت ولی ابراز امیدواری کرد این ملاقات بتواند باعث تثبیت نرخ ارز بشود.

جشمید بسم الله در پاسخ به پیشنهاد ملاقات از طرف روحانی از مخفی گاه خود درچهارراه استانبول درکانال تلگرامی خود نوشت : «ما پیشنهاد میشنهاد سرمون نمیشه. اراده کنیم قیمت دلار را به ده هزار تومان می رسانیم. اگه روحانی با شرایطی که چهارراه استانبول تعیین می کنه کنار نیاد یک شبه قیمت دلار را به ده هزار تومان می رسانم و از دستگیری هم واهمه ای ندارم.»

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1364

نویسنده در تاریخ 15 فوریه 2018. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...