|

سخنگوی دولت : با هدف تثبیت نرخ ارز ،حسن روحانی با جمشید بسم الله ملاقات می کند!

محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت روحانی می گوید به دنبال افزایش شدید نرخ ارز درایران و به منظور تثبیت نرخ ارز حسن روحانی رئیس جمهور با جمشید بسم الله ملافات می کند. نوبخت دریک نشست خبری با شرکت خبرنگاران داخلی و خارجی اعلام کرد تماسهایی با مخفی گاه آقای جمشید بسم الله برقرار شده و قرار است این ملاقات درمخفی گاه ایشان درچهارراه استانبول برگزار شود. این نخستین باری است که رئیس یک دولت درایران با سرکرده دلالان ارز درتهران ملاقات می کند.

نوبخت از تاریخ و چگونگی برگزاری این ملاقات تاریخی سخنی نگفت ولی ابراز امیدواری کرد این ملاقات بتواند باعث تثبیت نرخ ارز بشود.

جشمید بسم الله در پاسخ به پیشنهاد ملاقات از طرف روحانی از مخفی گاه خود درچهارراه استانبول درکانال تلگرامی خود نوشت : «ما پیشنهاد میشنهاد سرمون نمیشه. اراده کنیم قیمت دلار را به ده هزار تومان می رسانیم. اگه روحانی با شرایطی که چهارراه استانبول تعیین می کنه کنار نیاد یک شبه قیمت دلار را به ده هزار تومان می رسانم و از دستگیری هم واهمه ای ندارم.»

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1364

نویسنده در تاریخ 15 فوریه 2018. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.