|

جلسه دو ساعته رهبر انقلاب با امام زمان درباره اغتشاشات/ امام زمان تاکید کردند سرکوب کنید

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بعدازظهر (دوشنبه) در حسینیه جمکران با حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، امام عصر، دیدار کردند و به رایزنی درباره مسایل کشور و مسایل جهانی پرداختند. در این دیدار صمیمانه بر همکاری‌های بیشتر و حضور تأثیرگذار جمهوری اسلامی در مسائل منطقه‌ای و جهانی با الگوی اقتصاد مقاومتی پس از ظهور حضرت تاکید شد.

در این دیدار همچنین حضرت ولیعصر به نقشه‌ی بلندمدت آمریکا برای منطقه به زیان همه‌ی ملت‌ها و کشورها اشاره کردند و تاکید نمودندکه باید با هوشمندی و تعامل نزدیک‌تر، آن را خنثی کرد.
رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار که حدود دو ساعت طول کشید، امام زمان را شخصیت برجسته‌ همه اعصار و برجسته ترین شخصیت در دنیای امروز خواندند و با تشکر از تلاش‌های ایشان تاکید کردند که ما هیچ اعتمادی به آمریکایی‌ها نداریم و با چشمان باز، رفتار و عملکرد دولت آمریکا را در این قضیه تحت نظر داریم.

حضرت بقیه الله با اشاره به همکاری مناسب یاران و پیروان خود با مجموعه حاکمیت، مواضع ررهبری به‌ویژه در سال های اخیر را در مسائل مختلف، خیلی خوب و مبتکرانه خواندند و افزودند: استکبار جهانی همیشه تلاش می‌کنند رقبای خود را در موضع انفعال قرار دهند اما شما این سیاست را خنثی کردید.

ایشان به اشاره به حوادث و رویدادهای اخیر کشورمان که به داغدار شدن جمعی از امت اسلام انجامیده خواستار برخورد قهرآمیز نظام اسلامی با کسانی شدند که شان اسلام و انقلاب را رعایت نمی کنند.

ایشان، تصمیمات و اقدامات رهبری را موجب افزایش اعتبار منطقه‌ای و جهانی ایران و جهان اسلام برشمردند و افزودند: دشمن در نقشه‌ای بلندمدت، درصددند با تسلط بر ملل منطقه و سپس گسترش کنترل خود بر منطقه، خلأ تاریخی تسلط نداشتن بر جهان اسلام را جبران کنند که این نقشه تهدیدی برای همه‌ی ملت‌ها و کشورها است.

در پایان این دیدار حضرت بقیه الله یکی از قدیمی‌ترین نسخ حلیه المتقین علامه مجلسی را به‌عنوان هدیه‌ای بسیار ارزشمند تقدیم رهبر انقلاب اسلامی کرد. رهبر انقلاب از این هدیه تشکر کردند.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1175

نویسنده در تاریخ 02 ژانویه 2018. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

1 نظر برای “جلسه دو ساعته رهبر انقلاب با امام زمان درباره اغتشاشات/ امام زمان تاکید کردند سرکوب کنید”

  1. منم همین یه ربع پیش رفتم معراج و با خدا دیدار کردم?

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.