|

نبویان:آدمخواری اگر در راه ولایت باشد در حکم هفتاد سال عبادت است/ اسلام احکام آدمخواری را معلوم کرده

به گزارش فارس نیوز، حجت الاسلام سید محمود نبویان که اخیرا خواستار اعدام کسانی شده بود که به اصل ولایت مطلقه فقیه اعتقادی ندارند، معتقد است که می توان به روشهای دیگری چون خوردن مرتدان هم متوسل شد، همانطور که در دوران صفویه با مخالفان دین خدا انجام شده و آدمخواری اگر در راه خدا و اسلام باشد در حکم هفتاد سال عبادت است.

نبویان در گفتگو با خبرنگار فارس، قوانین کنونی در اعدام مرتدان که صرفا به کسانی محدود می شود که اعتقاد خود را به شریعت مقدس اسلام و امامان شیعه از دست می دهند را ناکافی دانسته و این جرایم را قابل تسری به عدم اعتقاد به رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای و امام خمینی شناخته و از سعید امامی به عنوان یکی از سربازان دلیر اسلام نام برد که باید الگوی بسیجیان و نیروهای ارزشی باشد.

نبویان گفت: زمانی که تشیع دوازده امامی توسط صفویه از لبنان به ایران وارد شد، شیعیان مخالفین شاه را می خوردند. کافی بود شاه اسماعیل یا شاه عباس اشاره ای کند تا شیعیان با همان لباس های درباری، مرتدی را که احیانا جسارتی کرده یا در اعتقاداتش خللی ایجاد شده زنده زنده بخورند و استخوانش را هم باقی نگذارند. امروز ما را چه شده که به اندازه آدمخواران شاه عباس غیرت شیعی نداریم؟ آیا این درست است که در تاریخ بگویند شیعیان امام خامنه ای به اندازه شیعیان شاه عباس غیرت و توحش دینی نداشتند؟

اسلام احکام آدمخواری را معلوم کرده و دنیا باید بفهمد که شیعه وحشی است و با کسی شوخی ندارد. چرا ما شیعیان امروزی نباید نشان دهیم که کماکان شیعه مرتضی علی هستیم؟ کافی است در یکی از همین هیئات مذهبی یکی دو تا مرتد را که از همین قشر سوسول های دانشگاه رفته و به اصطلاح تحصیل کرده هستند را بیاوریم و بعد از اینکه بسیحیان حسابی سینه زنی کردند و به خلسه مذهبی رفتند آنها را به میانشان بیاندازیم و بگوییم اگر شیعه حضرت عباس هستید اینها را بخورید. خواهید دید دوبار که اینها را خوردند، دیگر کسی جرات ارتداد نمی کند و این مرض بحمدالله از جامعه اسلامی زدوده خواهد شد.

 

 

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=575

نویسنده در تاریخ 05 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, جنگ سفت, علوم اسلامی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

48 نظر برای “نبویان:آدمخواری اگر در راه ولایت باشد در حکم هفتاد سال عبادت است/ اسلام احکام آدمخواری را معلوم کرده”

 1. آدم روانی

 2. واقعا تعجب کردم
  یک کاری کنید مردم از دین نازنین اسلام فراری شوند
  واقعا افرین

 3. تا میتوانید به اسلام ضربه بزنید
  تا میتوانید چهره بدی از اسلام ارایه کنید
  احسنت

 4. بالاترین ضربه را چه کسانی به اسلام میزنند؟ کافران یا مسلمآنان….؟

 5. سلام
  التماس دعای فراوان و ظهور آقا وسرورمان مهدی صاحب زمان

  • حسن منتظرالولایت

   خبر مسرت بخشی بود. اخوند ادم خوار هسته درونی حکومت های شیعی را اشکار کرد. درود بر او.
   با صلوات ارسال کردم و چند تا فاتحه هم براتون خوندم

  • این چه کامنتی است برادر؟؟
   اصلا این متن رو خوندی؟
   شما آدم خواری؟
   شما وحشی هستی؟
   چرا به مزخرفات این متن اعتراض نمی کنی؟

 6. اگر دین ندارید آزاده باشید…
  چرا مزخرفاتی را منتشر می کنید که حتی کم عقلانی چون خودتان هم به آن اعتقادی ندارید؟
  آدمخواری و اسلام؟؟؟
  خدا نابودتان کند که آبروی شیعه و اسلام و هرچه دین و دینداریه بردید…

 7. اقا این جا فکر میکنند اسلام چیه ؟؟؟؟؟؟؟ لطفا یه نفر ایشون را به یه روانشناس درست حسابی نشون بده . واقعا لازمه

 8. این یارو چی میزنه بگید ما هم بزنیم.
  احتمالا رو اسید رفته. چون گل و گراس این کارا نمیکنه

 9. شرم بر فارس نیوز که سخنان بیشرفهای خوارجی را نشر می دهد. شرم بر شما. اسلام و آدمخواری؟ شیعه علی و آدمخواری؟ننگتان باد. انشالله بزودی نابود خواهید شد و به جباران تاریخ ملحق خواهید شد.

 10. رون و سردست هم برای ایشان بگذارید کنار….وحشی کثافت

 11. سید عرشیا موسوی

  انسان اشرف مخلوقات است، حتی اگر کافر باشد آدم خواری از گناهان نابخشودنی است. بدعت به نام اسلام که نبویان سعی در آن دارد بیش از ارتداد خطرناک است.
  این افراد با این حرف های وحشیانه سعی در تخریب پیروان راه ولایت دارند. شیعه وحشی است یعنی چه ؟ حسین ابن علی امام شیعیان و یارانش که شهید بودند مظلوم بودند جز ایشان ده امام شهید دیگر و آنچه بر تخت پیامبر گذشت همگی شاهد نجابت شیعه است!
  این حرف ها چیست این آقا میزند! چرا شیعه و پیروان خط ولایت را عاری از انسانیت می‌بینند و وحشی میخوانند؟ خیر ما داعش نیستیم، وحشی و آدمخوار هم نیستیم، امثال شما بدعت گذاران هم از ما نیستید.
  شیعه نجیب است، انسان است، به برادر دینی خود یاری می‌رساند و انسان گمراه را از گمراهی به خط ولایت با نرمش هدایت میکند.

 12. از کجا معلوم این اخوند همچین مصاحبه ای داشته

 13. اگه آدم خواری! درست بود خود حضرت علی علیه السلام اینکارو میکرد!

 14. سلام . لطفا بگید واقعا اقای نبویان اینا رو گفته ؟؟؟منتطر پاسختون هستم .

 15. اگه من حاکم شرع بودم دستور میدادم این مردک رو اعدام کنند که دیگه کسی جرعت نکنه چنین اراجیف سخیفی رو درمورد اسلام و تشیع بگه

 16. این گزینه ارسال با صلوات چیه. تازه دیدم. بین مردم باشید.

 17. مخدوش کردن چهره شیعه و اسلام منتشر میکنید.

 18. برای کسانی که منکر سوابق آدمخواری شیعیان هستند این سند از منابع غربی که نگ.ویید از خودشان درآوردند . ضمنا آقای نبویان فقط آدمخواری را در شرایط خاص پذیرفته و آن را تایید نکرده

  http://goo.gl/rw8GHe

 19. من شنیدم که خود حضرت آقا گفتند از حرفای آقای نبویان قلبشان گرفته

  آقا نبویان فقط همین را میخواستی که قلب آقا از حرف شما اینطور بگیرد؟

  • با عرض سلام
   اصولا و اساسا دین برای تکامل است و مسیر درست زندگی کردن، اسلام کامل ترین ادیان و شیعه بهترین مذاهب است، اسلام دین مهربانی و شیعه مذهب رأفت است، فراموش نکنیم که امام علی علیه السلام حتی در مورد قاتل خودش هم فرمودند مدارا مدار،

 20. پروشات هخامنش

  آدمخواری در اسلام صحت داره, و علی همای وحشت نخستین آدمخوار تاریخ اسلام از صدر تاکنون میباشد! مسلمانان با تیزترین ماله هم نمیتوانند این ناهمواری را از صفحات تاریخ چسلام پاک کنند!
  بر محمد و آل محمد

 21. خوشابحال آیت الله منتظری که زودمرحوم شدندوگرنه خوراک دوستداران ولایت علی……عذرمیخوام ولایت فقیه میشدبانون اضافه

 22. قاسم سلیمانی

  اگر این گفته ها و ادعای این آقای خلاف هست، این مساله کمی نیست!!، اول اینکه باید علما از این حرف اعلام برائت کنند و بعد هم دادگاه ویژه ردحانیت باید باهاش برخورد کنه و …

 23. اگه یکی آخوندی بگه هیچ امامزاده‌ای کور و کچل را شفا نمیده و لازمه بیمار به دکتر مراجعه کنه، جیغ و داد خیلی ها بالا میره اما اینجا انگار خاک مرده روی نعلین ها پاشیده شده، این آقا اظهار نظر نکرده چون الان دور دست ایناست این در واقع یک استراتژی و تهدید هست اما اگه کسی در حاکمیت و یا دستگاه قضا و یا در حوزه با این حرف زاویه داره و از اسلام نمیدونه چرا ایشون را خلغ لباس نکردن ؟؟؟

 24. آدمخواری در تاریخ اسلام نمونه های متعدد داشته و مثل هر عمل دیگری اگر دلایل صحیح و قابل دفاع داشته باشد قابل پذیرش است.

 25. کی و کجا این حرف ها زده است؟

 26. چه مرتدی بخورم من!

 27. این فرد تعادل روانی نداره و کاملا افکار و حرفهای بیمارگونه اش ضد دین و مذهب هست. شما چرا منعکس میکنید این خزئبلات یه ذهن بیمار رو؟!!!

 28. جمهوری اسلامی

  بخورید این مرتد را. این خودش مرتده .

 29. در طول تاريخ فرزندان پيامبران هم از دين پدرشان گريختند مثل فرزندان نوح كه با بدان بنشست حالا سوالم از اقاي نبويان اينه كه اگه دختر ايشان از ولايت خارج شدن ما ميتونيم بخوريمش يا نه اين قانون براي غريبه هاس

 30. ممنون برای اطلاع رسانی

 31. برای اعتلاب شیعه دوازده امامی مارتا مادر مسیحی شاه اسماعیل 13 ساله و تئودرای مسیحی زن اوزون حسن با آدام چینین ها یا همان آدمخوران بقدر کافی در تبریز و یایر شهرهای ایران آدم خوردند.

 32. و هو الشافی

  • این نبویان اگر صهیونیست نباشه حتما دیوانه است …

  • البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است.
   موقعیت حکومت ایران که دارای رویکرد ایدئولوژیکی در نظام سیاسی خود است، در مرحله ی کنونی، که به ویژه از دور دوم احمدی نژاد نمود بروز انکار ناشدنی آن به روشنی دیده شد، به موقعیت دو دهه ی پایانی اتحاد شوروی تا پیش از فروپاشی شباهت شگرفی یافته است! چنانچه امروزه می بینیم که حکومت ایران در مرحله ی کنونی دیگر به هیچ روی این توانایی را ندارد تا برای تداوم استقرار خود به آرمان‌های برخاسته از ایدئولوژی مورد ادعا در حکومت متوسل بشود تا جایی رسیده است که اکنون تنها تکیه‌گاه آن، نیروهای امنیتی شده است! این شکننده ترین موقعیت برای موجودیت یک حکومت ایدئولوژیکی است! زیرا حکومتهای ایدئولوژیکی که مبتنی بر آرمانهای برخاسته از خوانش ایدئولوژیکی و بسیج اکثریت توده ها مشروعیت زایی دارند، چنانچه به هر سببی به جایی برسند که دیگر نتوانند با تکیه بر آرمانهای ایدئولوژیکی مشروعیت زایی بایسته را بدست بیاورند و توده ها را همراه خود داشته باشند، با بحران موجودیتی روبرو می شوند و آنگاه است که نیروهای امنیتی و فضای امنیتی تنها تکیه گاه تداوم استقرار آنها می شود که همین تکیه گاه شدن رویکرد امنیتی و نیروهای امنیتی در روندی لاجرم و اجتناب ناپذیر گسست میان حکومت ایدئولوژیک و جامعه ی میزبان را به شدت هرچه تمام تشدید می کند و بحران موجودیتی را افزایش می دهد، چراکه رویکرد امنیتی قادر نیست تا وجاهت برخاسته از مشروعیت پیش از چنین موقعیتی را بازتولید کند چون در مبانی بنیادین رویکرد امنیتی هیچ مشروعیت ذاتی دیده نمی شود!
   آیا کسانی که امروزه حکم ایدئولوگ های حکومت را گرفته اند کسانی همچون رحیم پورازغدی ها و حسن عباسی ها و گروههایی همچون کیهان نشیین ها و همه وابستگاه به اتاق هایی تصمیم سازی در نهاد هایی غیر انتخابی که کلیت قدرت را قبضه گرده اند و تمامی پیرامونی رهبری قادر به درک موقعیت خطیر کنونی هستند؟!
   البته ادعای این یارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است.

 33. جنبش تحول خواه سکولار

  پروفسور منوچهر جمالی

  مهم ترين منبع ثروت رضا شاه درآمدهاي نفتي ايران بود که طي ساليان سال به حساب هاي بانکي او در لندن، نيويورک، سويس و حتي تورنتو واريز مي شد. اسناد آمريکايي مکانيسم انتقال اين پول را به روشني نشان مي دهند. اين مکانيسم ساده بود. سهمي که کمپاني نفت انگليس و ايران به دولت ايران مي داد هيچگاه وارد ايران نمي شد. اين پول در بانک هاي لندن ذخيره مي شد و هر سال مجلس به اصطلاح تصويب مي کرد که درآمدهاي نفتي خرج خريد تسليحات شود. از اين به بعد اتفاق عجيبي مي افتاد و پول نفت ناپديد مي شد. طبق گزارش وزارت خزانه داري آمريکا و بانک جهاني، طي سال هاي 1921 -1941 کمپاني نفت انگليس و ايران 185 ميليون دلار به ايران پرداخت کرده است. اين پول چه شده است؟ طبق گزارش وزارت خارجه آمريکا در سال 1941، رضا شاه در اين زمان 100 ميليون دلار در حساب هاي بانکي خارج پول داشت. گزارش هاي تکميلي نشان مي دهد که او فقط در بانک لندن 150 ميليون دلار پول داشت. طبق گزارش وزارت خزانه داري آمريکا در همين سال، رضا شاه در نيويورک 18 ميليون و 400 هزار دلار پول داشت که 14 ميليون دلار آن به صورت پول نقد و طلا و 4/4 ميليون دلار آن به صورت سهام و اوراق بود. اين گزارش ها نشان مي دهد که رضا شاه مبالغ هنگفتي در بانک هاي سويس اندوخته شخصي داشت و همين طور در تورنتوي کانادا. طبق اين گزارش هاي کاملاً رسمي و معتبر، در سال 1941 مجموع ثروت رضا شاه در بانک هاي خارج به رقم 200 ميليون دلار رسيده بود. يعني در عمل تمامي درآمدهاي نفتي ايران طي سال هاي 1921-1941 به سرقت رفته بود.
  غارت ايران به وسيله رضا شاه واقعاً عظيم بود. طبق اسناد آمريکايي، محصول زراعت روستاهايي که رضا شاه غصب کرده بود هر ساله به روسيه و آلمان صادر مي شد و پول آن به حساب هاي بانکي شاه در لندن، سويس و نيويورک واريز مي شد. درآمد صادرات ترياک ايران به هنگ کنگ و چين هم در حساب هاي بانکي شاه در لندن و نيويورک ذخيره مي شد. حتي گله هاي گوسفند و چوبهاي منطقه درياي خزر هم به روسيه صادر و به دلار تبديل شده و در بانک هاي خارج ذخيره مي شدند. توجه کنيد که در سال 1941 کل گردش پول بانک صادرات و واردات آمريکا صد ميليون دلار بود. در اين زمان رضا شاه دويست ميليون دلار پول نقد داشت. من تصوّر نمي کنم که راکفلر هم در آن زمان چنين پول نقدي در اختيار داشت. ما همچنين به طور مستند مي دانيم که رضا شاه بهترين قطعات جواهرات سلطنتي ايران را خارج کرد و فروخت. به اين ارقام اضافه کنيد هفت هزار روستا، هتل ها و کارخانه ها و غيره را.

  ——————————————————————————————

  تاریخ ۲۱۹ساله ایران نوشته شده توسط لژ های فراماسونری انگلیس

  در طی این سالها تمامی استانهایی که معادن زیرزمینی (نفت و طلا و…) داشت توسط برنامه های لژهای فراماسونری انگلیس از مام میهن جدا شد (باکو ٫ بحرین ٫ و…)

  اولین میدان نفتی دنیا در باکو در قرن نهم ساخته شد. مارکوپولو (که اولین سفیر فراماسون برای شناسایه ساختارهای سیاسی ٫ فرهنگی و اقتصادی جهان برای استعمار جوامعه بود( . مارکوپولو در قرن سیزده به آنجا سفر کرده محصولات آن با صدها کشتی حمل می‌شد.
  واین اغاز و بنیان بوجود امدن اختاپوستی بنام فراماسون شد. که با بدست گرفتن ارکان جوامعه تنوانستند سلطه بر قدرت و ثروت ملی جوامعه را به نفع خویش در اختیار بگیرند
  درایران فراماسون کارخویش رادردوران صفویه اغازکرد
  زیرا سیستم فراماسونری بخوبی اگاه بود که از یک سو سیستم سلطنت/پادشاهی برای حفظ حاکمیت خویش حاضر به هر نوع معامله است که انگیزه لازم را برای غارت ثروت ملی در راستای لژ فراماسونری انگیس مهیا میکند و از طرف دیگر مذهب/فرهنگ اسلام از جنس فرهنگ و مردم ایران زمین نبود پس میتوانست در خدمت لژ مادر انگلیس باشد
  از این رو در ان قرن توسط انگلیس پستی بنام ایت الله ابداع شد تا در کنار سلطنت (شاهزاده =امامزاده) مانند دو لبه تیغ قیچی ٬ استراتژی لژفراماسون انگیس را به انجام رسانند
  در سال۱۵۶۱ میلادی
  آنتونی جنکینسون نماینده شرکت انگلیسی به دربار صفوی سفر کرده و اقداماتی جهت برقراری روابط اقتصادی انجام می‌دهد
  درسال۱۸۰۰میلادی
  سفارت انگلستان درایران، تأسیس شد. انگلستان درشهرهای مشهد،تبریز،رشت،شیرازکرمانشاه،اصفهان،همدان واسترآباد دارای کنسولگری بود. این درحالی است که ایران درآنزمان، فاقد سفارت یا کنسولگری درانگلستان بود
  در اين‌ سال‌ “سر گور اوزلی‌” به‌ عنوان‌ سفير انگلستان‌ به‌ همراه‌ ميرزا ابوالحسن‌خان‌ ایلچی‌ سفير يهودی زاده‌ ايران‌ در انگلستان‌ كه‌ به‌ عنوان‌ اولين‌ ايرانی‌ وارد لژ فراماسونری انگلیس‌شده‌ بود به‌ ايران‌ آمد تا ضمن‌ انجام‌ مأموريتهای‌سياسی،‌به‌ تأسيس‌ نخستين‌ لژ فراماسونری‌در ايران‌ مبادرت‌ نمايد و او۳۵ سال سفیرامورخارجه ایران بود
  درسال۱۸۱۳میلادی
  عهد نامه گلستان ودرسال۱۸۲۸میلادی عهدنامه ترکمن چای بین دولت ایران ودولت روسیه بسته شد که درمجموع این دوعهد نامه حدود۲۵۰هزارکیلومترمربع ازسرزمین ایران جدا گشت وبه روسیه ملحق شد
  متن عهدنامهٔ گلستان راسِرگوراوزلی،اولین سفیربریتانیا درایران نگارش کرد و توسط فراماسون
  ميرزا ابوالحسن‌خان‌ ایلچی‌ بتایید رسید.
  پس ازقراردادگلستان،(سرگوراوزلی) ،به حضورتزارروسیه رسید وبه پاس خدماتی که‌ انجام داده بود ، برترین نشان امپراتوری روسیه به وی داده شد.
  وی در پاسخ سخنان تشکرآمیز آلکساندر اول از خدماتش دررابطه با بستن قرارداد گلستان گفت: «این خدمت مختصر من بود و این در اثر اطاعت از اوامر دولت پادشاهی انگلستان می‌باشد که به من‌ دستورداده شده بود
  و فراماسون ابوالحسن‌ خان‌ ایلچی‌ هم بعنوان پاداش مقرری ماهیانه ازدولت انگلیس دریافت میکرد

  و در سال ۱۸۵۵ میلادی
  لژ میرزا ملکم خان بدستور انگلیس بنا گذاشته شد که در ان خانواده دربار و وزرا ی ان عضو بودند. و بدنبال ان لژ های اخوت ٫ ادمیت و مهر تاسیس شد
  و در سال ۱۹۰۵ لژ بیداری‌ با کمک‌ معلمين‌ و مديران‌ مدرسه‌ آليانس‌ اسرائيليت‌ كه‌ جهت‌ آموزش‌ اطفال‌ يهودی‌ تأسيس‌ شد
  در سال ۱۸۵۷ میلادی
  عهدنامهٔ پاریس بین دولت‌های ایران و بریتانیا به امضا رسید. بر پایهٔ عهدنامه‌ی‌ مزبوردولت ایران موظف شد که نیروهای خود را از هرات بیرون برده و از هرگونه ادعای حاکمیت نسبت به‌هرات و دیگر مناطق افغانستان صرف‌نظر کند. بدین ترتیب افغانستان هم از خاک ایران جدا گردید
  در سال ۱۸۸۹ میلادی
  براساس فرمان ملکه ویکتوریا، بارون جولیوس رویتر، از اتباع انگلستان، در قبال اعطای وامی به ناصرالدین شاه قاجار، امتیازنامه‌ای را کسب کرد که به موجب آن، امتیاز انحصاری راه‌ سازی، ساختن راه آهن ایران و استخراج همه معادن (بجز طلا و نقره و سنگ‌های قیمتی) و ایجاد تأسیسات آبی و قنوات و کانال‌ها و استفاده و بهره‌برداری از جنگل‌های ایران را برای مدت هفتادسال و استفاده و نظارت بر گمرک ایران را به مدت بیست و پنج سال تصاحب می‌کرد.
  در سال ۱۹۰۱ میلادی
  قراردادی را دولت ایران با ویلیام ناکس دارسی، از اتباع دولت بریتانیا، به امضا رساند که به امتیازنامه دارسی مشهور شد. بر اساس این امتیازنامه، دولت بریتانیا حق انحصاری اکتشاف و استخراج نفت در ایران را به دست آورد. این امتیازنامه نخستین قرارداد نفتی ایران بود
  که امتیاز نفت ایران برای مدت ۶۰ سال از دولت ایران گرفته شد. در مقابل، دولت ایران فقط ۱۶ در صد از سود سالانه این شرکت را به خود اختصاص داد
  مستر جیکاک بعنوان ایت الله انگلیسی و مامور ویلیام ناکس دارسی در جریان کشف نفت در ایران٫ فتوا به نجس بودن ان را صادر کرد و بعد از ان سالها در مسجد سلیمان زندگی میکرد
  و در سال ۱۹۰۵ میلادی
  لژ بیداری‌ با کمک‌ معلمين‌ و مديران‌ مدرسه‌ آليانس‌ اسرائيليت‌ كه‌ جهت‌ آموزش‌ اطفال‌ يهودی‌ تأسيس‌ شد
  در سال ۱۹۰۶ میلادی
  اغاز انقلاب مشروطه برای تاسیس جمهوری ایرانی
  از بزرگانی چون علی اکبر دهخدا ٫ مصدق ملک المتکلمین و میرزا جهانگیرخان ٫ قاضی ارداقی علی مسیو، ستارخان، باقرخان٫ یپرم خان٫ سردار اسعد بختیاری ٫ جنبش زنان مشروطه و بزرگان دیگر مام میهن ایران زمین میتوان نام برد
  لژها در سال ۱۹۰۶ میلادی همزمان با انقلاب مشروطه (جمهوری ایرانی) بدستور لژ مادر انگلیس٫ وظیفه بشکست کشاندن انقلاب مشروطه را داشتند
  حضور فعال‌ اعضای‌ لژ بيداری در زدوخوردهای‌ منجر به‌ تعطیلی‌ مجلس (اول) حكايت‌ از آمادگی‌ اعضای‌ لژُ برای‌ درگيری‌ داشت‌. اين‌ دخالت‌ بعدها پس‌ از فتح‌ تهران 1909 میلادی نيز تداوم‌ پيدا كرد و تمامی‌ امور كشور در اختيار لژُ بيداری‌ ايران‌ قرار گرفت‌. حضور گسترده‌ فراماسونها در مناصب‌ سياسی‌، قضایی و مجلس،‌ حكايت‌ از غلبه‌ آنان‌ بر نهضت‌ مشروطيت‌ داشت‌. . نگاهی‌ به‌ اسناد لژُ بيداری‌ ايران،‌ سلطه‌ فراماسونها را بر اركان‌ كشور و شکست‌ نهضت‌ مشروطيت را‌ كاملاً آشكار می‌سازد. به طور کلی تا پايان كار لژ حدود 173 نفر عضو لژ بيداری شدند.
  در سال ۱۹۰۷ میلادی
  قرارداد سن پترزبورگ بین روسیه تزاری و بریتانیا به امضا رسید که برپایهٔ ان ایران به سه بخش‌ تقسیم گردید

  در سال‌های۱۹۱۹–۱۹۱۷میلادی
  فاجعه قحطی در سراسر کشور ایران به وقوع می‌پیوندد. در انزمان سراسر ایران در اشغال نظامیان انگلستان بود و چهل درصد از مردم ایران طی دو سه سال قلع و قمع و نابود شدند

  در سال ۱۹۲۱ میلادی
  کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹ که توسط رضاخان و هم‌دستی سیدضیاءالدین طباطبایی و با برنامه‌ریزی افسر انگلیسی آیرونساید اجرا شد.۲۳ روز پیش از کودتا رضا شاه با ادموند آیرونساید ملاقات کرد که در این دیدار ژنرال آیرونساید به رضاخان سردارسپه گفته بود اگر شما قدرت را در دست بگیرید ما مخالفتی نداریم و با کمک فراماسون سر اردشیر ریپورتر ‏(ارشیر جی)
  اردشير 11 ساله بود كه توسط فرانسيس ترنر انگليسي “لژ اسلام” كه به فراماسونري بريتانيا وابسته بود، در بمبئي تأسيس شد . و سال ها بعد در اردشير در “لژ اسلام” به عضویت در امد

  عمليات نهايي کودتا با دستور مستقيم لرد ردينگ، نايب‌السلطنه وقت هند، و سِر وينستون چرچيل،‌ وزير جنگ وقت بريتانيا، به سِر اردشير ريپورتر و ژنرال آيرونسايد آغاز شد و به فرجام رسيد.

  در سال ۱۹۲۵ میلادی
  دولت انگلیس در قراردادن نام خلیج فارس درفهرست مناطق تحت تفتیش ،هرگونه عملیات بارگیری بارگذاری و تعویض بار از نظر سلاح و مهمات برای کشتی‌های ممنوع اعلام شد. حال آن‌که انگلیسی‌ها به‌راحتی می‌توانستند با کشتی‌های خود به تجارت اسلحه در پهنهٔ آبی خلیج فارس بپردازند
  لژ پهلوی٫ لژحجتیه٫ لژ اسعد اباد (رییس ان مهدوی کنی) ٫لژ روشنایی در شیراز ٫ لژ بیداری ایرانیان٫ لژ همایون ٫لژ مولوی ٫لژ تهران ٫لژ خیام ٫لژ کوروش ٫لژ مهر ٫لژ ستاره سحر٫ لژ بیداری٫ لژ بزرگ ایران
  و در لژ اسعد اباد و لژ حجتیه محل ایت الله یهودی انوسی بوده که پلانهای لژ مادر انگلیس به پیش میبردنند
  در سال ۱۹۲۷ میلادی
  لژ پهلوی و انگلیس جدایی بحرین را از خاک ایران برسمیت شناختند
  در سال‌های دهه پنجاه دولت ایران به دلیل بهبود قیمت نفت در بازارهای جهانی ٫ وام‌های بلاعوض به کشورها فرانسه و بریتانیا داد که بخش مهمی از این وامها برای بهبود شبکه لوله کشی آب لندن در اختیار بریتانیا قرار گرفت

  در سال ۱۹۵۳
  کودتای ۲۸ مرداد توسط لژ های فراماسونری ایت الله (کاشانی) و لژ سلطنت پهلوی و با کمک امریکا و بدستورانگلیس انجام شد بر علیه دکتر مصدق
  در سال ۱۹۷۹ میلادی
  انقلاب ایران توسط لژ حجتیه یهودی انوسی به انجام رسید تا با انتقال قدرت از یک لژ به لژ دیگر امکان استمرار استمعار و اجرای پلانهای لژ مادر انگلیس را میسر نماید.
  برای اینکه مام میهن شاهد استمرار بازی لژ ها نباشد باید قدرت و ثروت ملی بدست جنبشهای مدنی قرار گیرد تا دیگر هیچ شاهزاده= امامزاده ای از طریق احزاب/لژهای خویش نتواند بر فرزندان این اب و خاک حکم راند.
  حاکمیت از ان هیچ خدا ٫ شاه ٫ امام و رهبری نیست.
  حاکمیت از ان ملت است برای حفظ ثروت ملی اش. و دولت منتخب ملت ٫ خدمتگذار ملت است.
  هر جنبشی و سندیکایی(زنان٫ اموزش و پرورش ٫ کارگران صنایع ٫ کشاورزی ٫ دانش اموزان و دانشجویان و سندیکاهای ترابری و ….) باید رهبری خود را داشته باشد و در کنار جنبش های دیگر جامعه مدنی بیاستد تا مام میهن به همت فرهنگ سیمرغی ایران زمین (خرد جمعی) نجات دهیم. مام میهن خونهای بزمین ریخته شده فرزندانش را٫ ازانقلاب مشروطه برای پایه گذاری جمهوری ایرانی و حرکت جنبش مدنی سال ۸۸ برای به نتیجه رساندن جمهوری ایرانی هرگز بیجواب نخواهد ماند . جنبشها و سندیکاها ازادی را به مام میهن تقدیم خواهند کرد

  ————————————————————————————-

  هیچ فرهنگ نمیتواند سوار و فرهنگ دیگری گردد تا ان را بدلخواه خویش تغییر دهد.. و اگر چنین شود جز فاجعه چیزی حاصل مردم ان دیار نخواهد شد.
  نام فرهنگ قبایل عرب اسلام است. و بهمین علت پذیرش ان از سوی جهان عرب قابل فهم است. از نامگذاری فصلهای کتاب فرهنگشان ( قران ) میتوان ارزشها و باورهای قبایل عرب را دریافت ( سوره عنکبوت , بقره /گاو ٫ انعام /چهارپا ٫ مائده /غذا٫ رعد٫ سجده و و
  فرهنگ ایران فرهنگ اهورایی و سیمرغی ( ملت خود شاه و رهبر) است. در فرهنگ ایران، جان و خرد انسان مقدس است یعنی، هیچ قدرتی، حق کشتن انسان و آزردن خردش را ندارد. فرنگ ما فرهنگ سجده و عبد بودن نیست بلکه فرهنگ پندار نیک و کردار نیک و گفتار نیک است.
  ملت ایران فقط با تکیه بر فرهنگ خود و شناخت عمیق از فراماسونری میتواند ازتاریخ مدار بسته و تکرارش رهایی یابد.
  هرگز ٫هرگز٫هرگز٫هرگز فراموش نکنیم که لژ سلطنت و لژ مذهب لازم و ملزوم یکدیگرنند تا فرزندان مام میهن را سلاخی کنند و مام میهن را به اسارت وتباهی بکشانند.
  برای انگلیس این اعجوزه استمعار ومادر فراماسونری دو لژ فراماسونری سلطنت و مذهب مانند دو لبه تیغ قیچی هستند که میتوانند دوشاوش هم درخدمت اهداف لژ فراماسونری باشند.
  انقلاب مشروطه ( جمهوری ایرانی) توسط این دو لژ فرماسونری (سلطنت و مذهب) به شکست نجامید.
  لژ محمد رضا پهلویی و لژحجتیه و اسداباد هم پیمان بودند چون هر دولازم و ملزوم یکدیگربودنند و بدون هم قادراجرای دستورات لژ مادرنبودنند و نیستند.
  دکتر مصدق توسط این دو لژفراماسونری «لژ سلطنت پهلویی ولژ یهود انوسی ایت الله کاشانی» از میان برداشته شد. وهمچنین جدایی بحرین توسط لژ فراماسونری پهلویی صورت گرفت.
  و باز همین دو لژفراماسونری انگلیس اعجوزه «پهلویی ومذهب/یهود انوسی ها» دوشادوش هم برای تکه تکه کردن مام میهن اماده گشته اند تا اخرین پلان فراماسون مادر را به پایان برسانند.
  این بارلژ فرماسون رضا پهلویی میبایست با لژ یهودی انوسی فرقه ایت الله شیرازی «فرقه شیرازیه و امام محمد توحیدی» هم گام شود تا دو لبه تیغ قیچی لژ فراماسونری مادر انگلیس تکمیل گردد.
  فراماسون فرح دیبا بدستور لژ مادرحمایت مالی میکند از لژ فراماسونری گرگها . فراماسون رضا پهلویی حمایت مالی از لژ فراماسونری ریگی میکنه.
  لژ حجتیه هم دستور حمایت از لژ فراماسونری الاهوزیه را بعهده دارد.
  در این میان لژهای فراماسونری فرانسه خونخوار « لژ یهودی انوسی مسعود رجویی و لژ های کموله وغیره » همگام لژ انگیس تلاش میکنند تا سهم خویش را برنند

  این ملت استکه فقط خدا , شاه , امام و رهبر است.
  تمامی خدایان , شاهان , امامان و رهبران غاصبان حق و ثروت ملی اند.
  آینده، راهی نیست که کسی برای ما ساخته است، وما باید آن راه را برویم
  . آینده، راهیست که ما باید خودمان بسازیم و خودمان برویم.
  انگلیس این اعجوزه استعمار ۱۵۰ سال پیش برای اینکه پلانهای اینده خویش را به مقصد برساند با احداث شغلی بنام ایت الله « یهودی انوسی ها » کار خود را شروع کرد.
  و ۱۰۰سال بعد این لژ در کنار لژ سلطنت پهلوی توانستند « دوشاش دوش » انقلاب مشروطه ایران زمین ما «جمهوری ایرانی» بشکست بکشانند وبعدها هم مام میهن شاهد جدایی بحرین که شاهرگ حیاتش بود توسط لژ سلطنت پهلوی به انجام رسید.
  بعد از ملی شدن صعنت نفت توسط دکتر مصدق . لژفراماسونری انگلیس اعجوزه گروه بیلدر بیگ «شاخه لژ مادر» را طراحی نمود واز لژهای دیگر خود خواست تا ان را بنیان نهاد تا دیگر هیچ ملتی نتواند شخصی وطن پرستی مانند دکتر مصدق را در دامن خود بپروراند تا جلوی اهداف انان بیاستد.
  در همانزمان انگلیس اعجوزه ٕ لژ فراماسونری یهودی انوسی ایت الله خود «لژحجتیه» رانیز برای اینده نیز اماده میکرد.
  بدین معنی که بسیاری از یهودی انوسی ها خود را اماده پلانهای بعدی لژ مادر نمودنند. تمامی ایت الله ها جز لژ فراماسونری هستند
  اسامی یهودی انوسی ها : ایت الله مصباح یزدی ٫
  ایت الله جنتی ، ایت الله مکارم شیرازی ، ایت الله شاهرودی، ایت الله خامنه ای و ایت الله همدانی و بقیه ایت الله ها
  اسامی دیگر یهودی انوسی ها: شعبان جعفری معروف به شعبان بی مخ و عضو لژ سلطنت پهلوی و مسعود رجویی مجاهدین خلق , برادران لاریجانی ، عسکر اولادی ، حسین شریعتمداری، قاسم سلیمانی و احمدی نژاد , طاىب ,عراقی , حسن عباسی و احمدی نژاد و غیره
  عناوینی مانند ایت الله وحجت الاسلام در ۱۵۰ سال پیش توسط لژمادرساخته و پرداخته شد .
  حوزه علمیه قم توسط انگلیس بنا شد.

  یهودی انوسی

  کارل مارکس فرزند سوم هاینریش مارکس لوی
  یک وکیل دادگستری یهودی بود که از خانوادهٔ خاخامهای معروف شهر محسوب می‌شد
  .
  یاسر عرفات از خانواده یهودی زاده مراکشی بود
  …….

  —————————————————————————————-

  مصدق
  – اگر از طریق آزادی و دموکراسی نتوانیم کاری بکنیم از طریق اختناق و زور و قلدری برای مردم ناراضی نمی¬توانیم کاری انجام دهیم
  – قانون برای مملکت است نه مملکت برای قانون
  – بر فرض که ما با هواخواهان رژیم موافقت کنیم و بگوییم دیکتاتور به مملکت ما خدمت کرد. در مقابل آزادی که از ما سلب نمود چه برای ما کرد؟

  محمد مصدق نخستین ایرانی دارندهٔ مدرک دکترای رشته حقوق است[۹][۱۰] مصدق در زمان انتقال سلطنت از قاجار به پهلوی، اگر چه از حکومت قاجار مأیوس بود[۱۱] با توجه به این که می‌دانست رضا شاه حکومتی برمبنای دیکتاتوری ایجاد می‌کند، با این کار مخالفت کرد و بعد از آن یکی از منتقدین سرسخت رضاشاه بود.[۱۱][۱۲] در زمان حکومت رضاشاه، مصدق زندان رفته و مدتی را در تبعید گذرانید.[۱۳] او سلطنت پهلوی را مخلوق سیاست انگلستان می‌دانست.
  دهخدا در کشاکش انحلال سلطنت و برپایی جمهوری، دهخدا به عنوان اولین کاندیدای مقام ریاست جمهوری در ایران مطرح شد. مردی که می‌توانست اولین رئیس‌جمهور ایران باشد. شخصیتی ملی، سیاسی، ادیب، ستم‌دیده استبداد و از آن مهم‌تر، از کوره ارتجاع ستیزی و دفاع از ترقی و تحول ایران بیرون آمده. سلطنت پهلوی که مستقر شد، بیم از این کاندیداتوری به کینه تبدیل شد. دهخدا را نمی‌شد سر پیری و به جرم طرح او به عنوان اولین رئیس‌جمهور ایران کشت، اما می‌شد به انزواء کشاند؛ و چنین کردند. او در انزوا همان کرد که فردوسی کرده بود. فرهنگ دهخدا را پایه ریخت. دهخدا به همین دلیل تا پایان عمر مغضوب دربار سلطنتی ماند.[
  دهخدا در سال‌های نهضت ملی شدن نفت به رهبری دکتر محمد مصدق، پشتیبان جدی او بود. آشنایی این دو به سال‌های بعد انقلاب مشروطه بازمی‌گشت.[۹] در ماه‌های پیش از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ شایعه تشکیل شورای سلطنت و ریاست شورای دهخدا (در صورت پیروزی نهضت و اعلام جمهوری) بر سر زبان‌ها افتاد.[۱۰][۱۱] به همین خاطر نیز مأموران کودتا پس از کودتای ۲۸ مرداد به خانه‌اش ریختند و وی را شدیداً مضروب نمودند
  دستی نیز در کار بود که سرمقاله نخست صوراسرافیل ایوردُن (دوره دوم) را که حاوی حمله‌های بی‌پروایی به موجودیت پادشاهی در ایران بود برای رهبران سیاسی ارسال می‌کرد.[۱۲]
  در چنین وضعیتی بود که در روزهای اول بعد از کودتا، خانه دهخدا توسط مأموران تفتیش شد و وی را شدیداً مضروب نمودند. دهخدا مورد احضار و بازجویی قرار گرفت
  چه اینده ای داشتیم ٫اگر انقلاب مشروطه [جمهوری ایرانی ] به انجام میرسید . جمهوری که حقوقدان و سیاستمدارش مصدق بود ورییس جمهورش دهخدا بود.

  ————————————————–

 34. احسن به حجت السلام و المسلمین جناب سید محمود نبویان – براستی که شک بنده و بندگانی چون من را از وجنات اسلام عزیز بر طرف کردید. ما تا امروز فکر میکردم داعش و داعشیان در قتل و کشتار و تجاوز به زن و دختران مردم کاری غیره اسلامی میکنند. اما با سخنان صریح و روشن شما معلوم شد که خیر از اسلام جز وحشی گری و عقب ماندگی تاریخی چیز دیگری را نباید انتظار داشت. در ضمن ولی الاامر داعش همی دیروز جان ناقابلش را بشما داد ، لطف کنید جانشین ایشان شوید. تبارک الله !!!! صلوالت

 35. بیا منو بخور.

 36. آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و شرمساری شیعیانید،
  حضرت علی الگوته یا نرون؟! بنظر خودت شبیه امام علی فکر می‌کنی یا حرمله و شمر….؟!

 37. چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟
  اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های ایشان مبنی بر قانون ادم خواری در اسلام را قبول کرد و بس زنده باد اسلام

 38. سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم و متاسفم، ولی حقیقت اینه که شیعه ای که حکومت صفوی با خودش به ایران آورد همینه، اگه کمی مطالعه داشته باشین درباره لشکر آدم خوار شاه عباس و شاه اسماعیل خوندین، اگه نخوندین پیشنهاد میکنم حتما بخونید، درباره قزل باش ها وحکومتی که شیعه رو دین رسمی ایران کرد

 39. هر چی راجع به صفویه گفته ، کاملا درست و مستنده .

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

 • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
 • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
 • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
 • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
 • اشرف: بیا منو بخور.