|

نبویان:آدمخواری اگر در راه ولایت باشد در حکم هفتاد سال عبادت است/ اسلام احکام آدمخواری را معلوم کرده

به گزارش فارس نیوز، حجت الاسلام سید محمود نبویان که اخیرا خواستار اعدام کسانی شده بود که به اصل ولایت مطلقه فقیه اعتقادی ندارند، معتقد است که می توان به روشهای دیگری چون خوردن مرتدان هم متوسل شد، همانطور که در دوران صفویه با مخالفان دین خدا انجام شده و آدمخواری اگر در راه خدا و اسلام باشد در حکم هفتاد سال عبادت است.

نبویان در گفتگو با خبرنگار فارس، قوانین کنونی در اعدام مرتدان که صرفا به کسانی محدود می شود که اعتقاد خود را به شریعت مقدس اسلام و امامان شیعه از دست می دهند را ناکافی دانسته و این جرایم را قابل تسری به عدم اعتقاد به رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای و امام خمینی شناخته و از سعید امامی به عنوان یکی از سربازان دلیر اسلام نام برد که باید الگوی بسیجیان و نیروهای ارزشی باشد.

نبویان گفت: زمانی که تشیع دوازده امامی توسط صفویه از لبنان به ایران وارد شد، شیعیان مخالفین شاه را می خوردند. کافی بود شاه اسماعیل یا شاه عباس اشاره ای کند تا شیعیان با همان لباس های درباری، مرتدی را که احیانا جسارتی کرده یا در اعتقاداتش خللی ایجاد شده زنده زنده بخورند و استخوانش را هم باقی نگذارند. امروز ما را چه شده که به اندازه آدمخواران شاه عباس غیرت شیعی نداریم؟ آیا این درست است که در تاریخ بگویند شیعیان امام خامنه ای به اندازه شیعیان شاه عباس غیرت و توحش دینی نداشتند؟

اسلام احکام آدمخواری را معلوم کرده و دنیا باید بفهمد که شیعه وحشی است و با کسی شوخی ندارد. چرا ما شیعیان امروزی نباید نشان دهیم که کماکان شیعه مرتضی علی هستیم؟ کافی است در یکی از همین هیئات مذهبی یکی دو تا مرتد را که از همین قشر سوسول های دانشگاه رفته و به اصطلاح تحصیل کرده هستند را بیاوریم و بعد از اینکه بسیحیان حسابی سینه زنی کردند و به خلسه مذهبی رفتند آنها را به میانشان بیاندازیم و بگوییم اگر شیعه حضرت عباس هستید اینها را بخورید. خواهید دید دوبار که اینها را خوردند، دیگر کسی جرات ارتداد نمی کند و این مرض بحمدالله از جامعه اسلامی زدوده خواهد شد.

 

 

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=575

نویسنده در تاریخ 05 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, جنگ سفت, علوم اسلامی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

42 نظر برای “نبویان:آدمخواری اگر در راه ولایت باشد در حکم هفتاد سال عبادت است/ اسلام احکام آدمخواری را معلوم کرده”

 1. آدم روانی

 2. واقعا تعجب کردم
  یک کاری کنید مردم از دین نازنین اسلام فراری شوند
  واقعا افرین

 3. تا میتوانید به اسلام ضربه بزنید
  تا میتوانید چهره بدی از اسلام ارایه کنید
  احسنت

 4. بالاترین ضربه را چه کسانی به اسلام میزنند؟ کافران یا مسلمآنان….؟

 5. سلام
  التماس دعای فراوان و ظهور آقا وسرورمان مهدی صاحب زمان

  • حسن منتظرالولایت

   خبر مسرت بخشی بود. اخوند ادم خوار هسته درونی حکومت های شیعی را اشکار کرد. درود بر او.
   با صلوات ارسال کردم و چند تا فاتحه هم براتون خوندم

  • این چه کامنتی است برادر؟؟
   اصلا این متن رو خوندی؟
   شما آدم خواری؟
   شما وحشی هستی؟
   چرا به مزخرفات این متن اعتراض نمی کنی؟

 6. اگر دین ندارید آزاده باشید…
  چرا مزخرفاتی را منتشر می کنید که حتی کم عقلانی چون خودتان هم به آن اعتقادی ندارید؟
  آدمخواری و اسلام؟؟؟
  خدا نابودتان کند که آبروی شیعه و اسلام و هرچه دین و دینداریه بردید…

 7. اقا این جا فکر میکنند اسلام چیه ؟؟؟؟؟؟؟ لطفا یه نفر ایشون را به یه روانشناس درست حسابی نشون بده . واقعا لازمه

 8. این یارو چی میزنه بگید ما هم بزنیم.
  احتمالا رو اسید رفته. چون گل و گراس این کارا نمیکنه

 9. شرم بر فارس نیوز که سخنان بیشرفهای خوارجی را نشر می دهد. شرم بر شما. اسلام و آدمخواری؟ شیعه علی و آدمخواری؟ننگتان باد. انشالله بزودی نابود خواهید شد و به جباران تاریخ ملحق خواهید شد.

 10. رون و سردست هم برای ایشان بگذارید کنار….وحشی کثافت

 11. سید عرشیا موسوی

  انسان اشرف مخلوقات است، حتی اگر کافر باشد آدم خواری از گناهان نابخشودنی است. بدعت به نام اسلام که نبویان سعی در آن دارد بیش از ارتداد خطرناک است.
  این افراد با این حرف های وحشیانه سعی در تخریب پیروان راه ولایت دارند. شیعه وحشی است یعنی چه ؟ حسین ابن علی امام شیعیان و یارانش که شهید بودند مظلوم بودند جز ایشان ده امام شهید دیگر و آنچه بر تخت پیامبر گذشت همگی شاهد نجابت شیعه است!
  این حرف ها چیست این آقا میزند! چرا شیعه و پیروان خط ولایت را عاری از انسانیت می‌بینند و وحشی میخوانند؟ خیر ما داعش نیستیم، وحشی و آدمخوار هم نیستیم، امثال شما بدعت گذاران هم از ما نیستید.
  شیعه نجیب است، انسان است، به برادر دینی خود یاری می‌رساند و انسان گمراه را از گمراهی به خط ولایت با نرمش هدایت میکند.

 12. از کجا معلوم این اخوند همچین مصاحبه ای داشته

 13. اگه آدم خواری! درست بود خود حضرت علی علیه السلام اینکارو میکرد!

 14. سلام . لطفا بگید واقعا اقای نبویان اینا رو گفته ؟؟؟منتطر پاسختون هستم .

 15. اگه من حاکم شرع بودم دستور میدادم این مردک رو اعدام کنند که دیگه کسی جرعت نکنه چنین اراجیف سخیفی رو درمورد اسلام و تشیع بگه

 16. این گزینه ارسال با صلوات چیه. تازه دیدم. بین مردم باشید.

 17. مخدوش کردن چهره شیعه و اسلام منتشر میکنید.

 18. برای کسانی که منکر سوابق آدمخواری شیعیان هستند این سند از منابع غربی که نگ.ویید از خودشان درآوردند . ضمنا آقای نبویان فقط آدمخواری را در شرایط خاص پذیرفته و آن را تایید نکرده

  http://goo.gl/rw8GHe

 19. من شنیدم که خود حضرت آقا گفتند از حرفای آقای نبویان قلبشان گرفته

  آقا نبویان فقط همین را میخواستی که قلب آقا از حرف شما اینطور بگیرد؟

  • با عرض سلام
   اصولا و اساسا دین برای تکامل است و مسیر درست زندگی کردن، اسلام کامل ترین ادیان و شیعه بهترین مذاهب است، اسلام دین مهربانی و شیعه مذهب رأفت است، فراموش نکنیم که امام علی علیه السلام حتی در مورد قاتل خودش هم فرمودند مدارا مدار،

 20. پروشات هخامنش

  آدمخواری در اسلام صحت داره, و علی همای وحشت نخستین آدمخوار تاریخ اسلام از صدر تاکنون میباشد! مسلمانان با تیزترین ماله هم نمیتوانند این ناهمواری را از صفحات تاریخ چسلام پاک کنند!
  بر محمد و آل محمد

 21. خوشابحال آیت الله منتظری که زودمرحوم شدندوگرنه خوراک دوستداران ولایت علی……عذرمیخوام ولایت فقیه میشدبانون اضافه

 22. قاسم سلیمانی

  اگر این گفته ها و ادعای این آقای خلاف هست، این مساله کمی نیست!!، اول اینکه باید علما از این حرف اعلام برائت کنند و بعد هم دادگاه ویژه ردحانیت باید باهاش برخورد کنه و …

 23. اگه یکی آخوندی بگه هیچ امامزاده‌ای کور و کچل را شفا نمیده و لازمه بیمار به دکتر مراجعه کنه، جیغ و داد خیلی ها بالا میره اما اینجا انگار خاک مرده روی نعلین ها پاشیده شده، این آقا اظهار نظر نکرده چون الان دور دست ایناست این در واقع یک استراتژی و تهدید هست اما اگه کسی در حاکمیت و یا دستگاه قضا و یا در حوزه با این حرف زاویه داره و از اسلام نمیدونه چرا ایشون را خلغ لباس نکردن ؟؟؟

 24. آدمخواری در تاریخ اسلام نمونه های متعدد داشته و مثل هر عمل دیگری اگر دلایل صحیح و قابل دفاع داشته باشد قابل پذیرش است.

 25. کی و کجا این حرف ها زده است؟

 26. چه مرتدی بخورم من!

 27. این فرد تعادل روانی نداره و کاملا افکار و حرفهای بیمارگونه اش ضد دین و مذهب هست. شما چرا منعکس میکنید این خزئبلات یه ذهن بیمار رو؟!!!

 28. جمهوری اسلامی

  بخورید این مرتد را. این خودش مرتده .

 29. در طول تاريخ فرزندان پيامبران هم از دين پدرشان گريختند مثل فرزندان نوح كه با بدان بنشست حالا سوالم از اقاي نبويان اينه كه اگه دختر ايشان از ولايت خارج شدن ما ميتونيم بخوريمش يا نه اين قانون براي غريبه هاس

 30. ممنون برای اطلاع رسانی

 31. برای اعتلاب شیعه دوازده امامی مارتا مادر مسیحی شاه اسماعیل ۱۳ ساله و تئودرای مسیحی زن اوزون حسن با آدام چینین ها یا همان آدمخوران بقدر کافی در تبریز و یایر شهرهای ایران آدم خوردند.

 32. و هو الشافی

 33. Farsenews یا farsnews…. خجالت بکشید .

 34. لعنت بر دروغگویان و تمام کسانی که خواسته و ناخواسته به اعتقادات ضربه میزنند. آیا علی (ع) هم این گونه زندگی کرد؟؟؟

 35. برای این شل مغز یه دعا کنید که خدا از روی زمین محوش کنه

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

 • محسن: و هو الشافی
 • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
 • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
 • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
 • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...