|

جعل تصویر خاتمی توسط وبسایت بی‌بی‌سی فارسی

به گزارش خبرگزاری فارس، اخیرا اصلاح طلبان فراری مقیم بی بی سی فارسی به جعل گفته های حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی پرداخته و در حالی که نامبرده خواستار تشکیل کابینه ای شده که مصالح رهبر معظم انقلاب در آن در درجه نخست ارجح باشد، در عناوین مطالب خود به دروغ خواست مردمی را معرفی کردند.

 

در ادامه این رفتار زشت و ضد ولایی، امروز همین گروه از اصلاح طلبان تصویر حعلی انتشار دادند که رییس جمهور پیشین درخواست رفع حصر از اسباب فتنه را مطرح می کند.

تصویر وبسایت بی بی سی فارسی و سید محمد خاتمی:

در حالی که منابع خبری فارس نیوز تصویر خاتمی در زمان تسلیم درخواست را اینطور منتشر کردند:

 

 

لازم به ذکر است، خبرگزاری فارس، همواره به دستور دادستان محترم در منع انتشار تصاویر سید محمد خاتمی برای جلوگیری از رواج فحشا و منکرات، احترام گذاشته و انتشار این تصاویر صرفا جهت آگاهی عموم از شیطنت های رسانه استعمار پیر است.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=473

نویسنده در تاریخ 22 آگوست 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, اندیشمندان اسلامی, بین المللی, پاسخگویی مسایل شرعی, تحریم, جنگ, جنگ سفت, جنگ نرم, دکتر رائفی پور, دکتر روازاده, دکتر عباسی, سپاه, علامه خاج سعید طوسی, علوم اسلامی, عمومی, موشک. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...