|

قدردانی رهبر انقلاب از کریم نورمحمدی، جانباز فهیم بسیجی، که به شهادت رسید

به گزارش فارس، شهید کریم نورمحمدی در سال ۱۳۶۲ و در منطقه عملیاتی شلمچه به عنوان بسیجی داوطلب شرکت داشت، که بر اثر اصابت ترکش و موج انفجار دچار مجروحیت جسمی و صدمه اعصاب و روان شده بود. در پی بالا رفتن هزینه های درمان این شهید بزرگوار متاسفانه همسر ایشان که دچار سو تفاهم شده بود، در مقابل ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران اقدام به خودسوزی کرد که متاسفانه به شهادت نرسیده و جراحات شدید هم به جای گذاشت. پیشتر بنیاد شهید به این خانواده پیشنهاد داده بود بر پایه طب سنتی اسلامی و احادیث امامان شیعه درمان شوند که متاسفانه مشارالیه به دنبال درمان پر هزینه پزشکی بود.

به دنبال این واقعه، برخی رسانه های ضد انقلاب هم گزارش دادند که اقدام اعتراضی خانم نورمحمدی، در اعتراض به “خلف وعده” مسئولان بنیاد در تهیه مسکن برای خانواده این مجروح جنگی و بی خانمان شدن آنها صورت گرفته است که رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران اعلام کرد که درخواست های این خانواده غیردرمانی بوده و در “حیطه وظایف” بنیاد شهید نبوده است. وی همسر کریم نورمحمدی را متهم کرد که به دنبال “هدف دیگری” بوده و می خواسته به خارج از ایران اعزام شود.

در پی شهادت کریم نورمحمدی رهبر معظم انقلاب هم در ضمن پیامی مرگ این بسیجی داوطلب را به عموم امت مسلمان و محضر آقا امام زمان تبریک و تسلیت گفته و خواستار سرمشق گیری دیگر بسیجیان و جان برکفان انقلاب از دلاوری و از خودگذشتگی این سرباز اسلام شد. همچنین مقرر شد مجلس روضه خوانی و مداحی با حضور جمعی از مداحان سرشناس ولایت برای این بسیجی قهرمان در حسینیه جمکران برگزار شود.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=283

نویسنده در تاریخ 05 آوریل 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, تحریم, جنگ, علوم اسلامی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...