|

روحانی: در تبلیغات انتخاباتی نامزدها شان ملت بزرگ ایران رعایت شود

صبح امروز رئیس جمهور اسلامی با انتقاد از روند برگزاری انتخاب گذشته عنوان کرد: در ادوار گذشته انتخابات های ریاست جمهوری، متاسفانه شان ملت بزرگ ایران رعایت نشد و یکی از کاندیداهای جناح راست برای کسب پیروزی اقدام به توزیع گونی های سیب زمینی در میان اقشار محروم و ستمدیده جامعه می کرد، که امروز هم برخی از کاندیداهای اصولگرایان به همان گونی سیب زمینی برای نیل به قدرت و پاستور روی آورده اند؛ طوری که گویا این روزها که رایحه انتخابات ریاست جمهوری 96 سپهر سیاسی ایران را عطرآگین کرده است، آستان قدس رضوی هم به توزیع آرد مجانی در میان رای دهندگان می پردازد!

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الاسلام حسن روحانی خاطرنشان کرد ما همواره شان ملت ایران را فراتر از این وعده ها در نظر آوردیم. به همین جهت به هر کدام از شرکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری آینده که به کاندیدای اصلح مورد حمایت اعتدالیون و اصلاح طلبان (خود او) رای دهند، یک کیسه برنج هشت کیلوگرمی طارم اعلا هدیه داده می شود. همچنین هر مشارکت کننده در انتخابات که یک فرد دیگر را هم با خود برای رای دادن همراه بیاورد، چهار کیلوگرم برنج و دو کیلو پرتقال اضافی دریافت خواهد. وی اضافه کرد: این بسته غذایی دولت یازدهم برای حمایت از رای دهندگان توزیع می شود که عمدتا دچار سوءتغذیه هستند و بعد از انتخابات دچار سوتغذیه بیشتر خواهند بود.

رییس جمهور افزود: اعتبار کل این بسته حمایتی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان است و تا ۱۱ میلیون نفر می‌توانند از این بسته حمایتی استفاده کنند.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=225

نویسنده در تاریخ 03 آوریل 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, تحریم, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

1 نظر برای “روحانی: در تبلیغات انتخاباتی نامزدها شان ملت بزرگ ایران رعایت شود”

  1. لطفا در مورد هدفمنی این سرویس بیشتر توضیح
    دهید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.