|

واکنش آیت الله لاریجانی به بلوکه شدن دو میلیارد دلار اموالشان: اگر ده بار بمیرم باز هم رودرروی آمریکا می ایستم

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی اقدام خصمانه و غیرقانونی رژیم ضد بشری آمریکا در قرار دادن نام حضرت آیت الله آملی لاریجانی ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در فهرست به اصطلاح تحریم های جدید آمریکا که از تمامی خطوط قرمز رفتاری در جامعه بین المللی عبور کرده و اقدامی خلاف اصول آمره حقوق بین‌الملل و نقض تعهدات دوجانبه و بین المللی ایالات متحده است، گزارش ها حاکی است که یک میلیارد و ششصد میلیون پاوند از اموال معظم اله هم در بانکهای انگلیس توقیف شده است.

به گزارش فارس به نقل از دفتر معظم له آیت الله لاریجانی ضمن محکومیت تحریم های ددمنشانه آمریکا تاکید کردند که چنین اقداماتی به هیچ وجه نمی تواند بر اراده مسئولین نظام خللی وارد کند: امروز امنیت و اقتدار نظام اسلامی به برکت وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای و شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی است و این بنده حقیر اگر دهها بار برای این نظام و انقلاب جان بدهم و دوباره زنده شوم رودرروی آمریکا و جبهه کفر می ایستند.

آیت الله لاریجانی با بیان اینکه سفره انقلاب برای فرزندان و رهروان واقعی آن با برکت است و فضل رهبر معظم انقلاب نامتناهی است ابراز داشتند که از بابت مصادره شدن اموالشان کوچکترین نگرانی ندارند.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1225

نویسنده در تاریخ 15 آوریل 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.