|

واکنش آیت الله لاریجانی به بلوکه شدن دو میلیارد دلار اموالشان: اگر ده بار بمیرم باز هم رودرروی آمریکا می ایستم

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی اقدام خصمانه و غیرقانونی رژیم ضد بشری آمریکا در قرار دادن نام حضرت آیت الله آملی لاریجانی ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در فهرست به اصطلاح تحریم های جدید آمریکا که از تمامی خطوط قرمز رفتاری در جامعه بین المللی عبور کرده و اقدامی خلاف اصول آمره حقوق بین‌الملل و نقض تعهدات دوجانبه و بین المللی ایالات متحده است، گزارش ها حاکی است که یک میلیارد و ششصد میلیون پاوند از اموال معظم اله هم در بانکهای انگلیس توقیف شده است.

به گزارش فارس به نقل از دفتر معظم له آیت الله لاریجانی ضمن محکومیت تحریم های ددمنشانه آمریکا تاکید کردند که چنین اقداماتی به هیچ وجه نمی تواند بر اراده مسئولین نظام خللی وارد کند: امروز امنیت و اقتدار نظام اسلامی به برکت وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای و شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی است و این بنده حقیر اگر دهها بار برای این نظام و انقلاب جان بدهم و دوباره زنده شوم رودرروی آمریکا و جبهه کفر می ایستند.

آیت الله لاریجانی با بیان اینکه سفره انقلاب برای فرزندان و رهروان واقعی آن با برکت است و فضل رهبر معظم انقلاب نامتناهی است ابراز داشتند که از بابت مصادره شدن اموالشان کوچکترین نگرانی ندارند.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1225

نویسنده در تاریخ 15 آوریل 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...