|

رستوران لاکچری حجت الاسلام محمد خاتمی با نام گفتگوی تمدن ها در میرداماد افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته رستوران لاکچری حجت الاسلام محمد خاتمی، رییس جمهور پیشین با نام رستوران و بوفه بین المللی گفتگوی تمدن ها با منوی ویژه شامل غذاهای شرقی و غربی افتتاح شد. در شب افتتاحیه، تعدادی از بازیگران و فوتبالیست های مشهور و مقامات سابق و اصلاح طلبان سرشناس کشور هم حضور داشتند. در طی این مراسم حجت الاسلام خاتمی خطبه ی عقد دو عروس و داماد را هم جاری کردند.

این رستوران با هدف اشاعه مردمسالاری دینی و گفتگوی تمدن ها ایجاد شده. در همین ارتباط سعید حجاریان از مدیران رستوران به خبرنگار فارس گفت: «در رستوران گفتگوی تمدن ها ما مردمسالاری را از همان آشپزخانه و با سرو غذاهای ملل مختلف شروع می کنیم و مدیران رستوران شخصا به مهمانان خوشامد می گویند تا اهمیت مشتری را برای مدیران در جامعه اسلامی به نمایش بگذارند. همچنین مدیریت رستوران در نظر دارد درآینده برای سرو غذاهای مختلف نظرسنجی برگزار کند و مشتریان بتوانند بصورت آزادانه نظراتشان را در مورد کیفیت سرویس دریافتی منعکس کنند.»

رستوران گفتگوی تمدن در بلوار میرداماد شب ها با منوی بوفه یکصد و پنجاه هزار تومان و منوی غذا از هفتاد و پنج هزار تومان در خدمت مشتریان تهرانی می باشد.

پایان خبر/
[raw][/raw]

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1001

نویسنده در تاریخ 20 دسامبر 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, بین المللی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.