|

رستوران لاکچری حجت الاسلام محمد خاتمی با نام گفتگوی تمدن ها در میرداماد افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته رستوران لاکچری حجت الاسلام محمد خاتمی، رییس جمهور پیشین با نام رستوران و بوفه بین المللی گفتگوی تمدن ها با منوی ویژه شامل غذاهای شرقی و غربی افتتاح شد. در شب افتتاحیه، تعدادی از بازیگران و فوتبالیست های مشهور و مقامات سابق و اصلاح طلبان سرشناس کشور هم حضور داشتند. در طی این مراسم حجت الاسلام خاتمی خطبه ی عقد دو عروس و داماد را هم جاری کردند.

این رستوران با هدف اشاعه مردمسالاری دینی و گفتگوی تمدن ها ایجاد شده. در همین ارتباط سعید حجاریان از مدیران رستوران به خبرنگار فارس گفت: «در رستوران گفتگوی تمدن ها ما مردمسالاری را از همان آشپزخانه و با سرو غذاهای ملل مختلف شروع می کنیم و مدیران رستوران شخصا به مهمانان خوشامد می گویند تا اهمیت مشتری را برای مدیران در جامعه اسلامی به نمایش بگذارند. همچنین مدیریت رستوران در نظر دارد درآینده برای سرو غذاهای مختلف نظرسنجی برگزار کند و مشتریان بتوانند بصورت آزادانه نظراتشان را در مورد کیفیت سرویس دریافتی منعکس کنند.»

رستوران گفتگوی تمدن در بلوار میرداماد شب ها با منوی بوفه یکصد و پنجاه هزار تومان و منوی غذا از هفتاد و پنج هزار تومان در خدمت مشتریان تهرانی می باشد.

پایان خبر/
[raw][/raw]

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1001

نویسنده در تاریخ 20 دسامبر 2017. در زیر مجموعه اقتصاد مقاومتی, بین المللی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...