|

جبهه مقاومت بسیج پان ایرانیستی اعلان موجودیت کرد/ پان ایرانیسم حقیقی پان ایرانیسم اسلامی است

پس از قلع و قم سرکوب عناصر معلوم الحال و ضد انقلاب پان ایرانیست در داخل کشور، جبهه مقاومت بسیج پان ایرانیست، جهت اجرای پان ایرانیسم حقیقی و در حمایت از منافع نظام مقدس اسلامی در خارج از مرزها شروع بکار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در بیانیه این سازمان که به همت سپاه قدس تهیه شده، چنین آمده که پان ایرانیسم حقیقی هم همچون اسلام حقیقی در جهان وجود ندارد و باید بعدا بوجود بیاید و آنچه که ظرف چند دهه گذشته به عنوان پان ایرانیسم مطرح شده به هیچ وجه پان ایرانیسم نیست.

در اساسنامه این سازمان همچنین از حاج قاسم سلیمانی هم به عنوان ابرمرد پان ایرانیست، آرش زمان، رستم فرخزاد و مرشد اعظم یاد شده که وظیفه حفاظت از منافع ملی ایران را عهده دار خواهد بود. همچنین پیش بینی شده که تمام بسیجیان مشارکت کننده در این طرح حتی المقدور هفته ای یک بار حمام بروند و برای عدم تکثیر رایحه انقلاب از دئودورانت استفاده کنند و گره زدن کروات را هم یاد بگیرند.

پایان گزارش/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=799

نویسنده در تاریخ 18 اکتبر 2017. در زیر مجموعه جنگ, جنگ سفت, جنگ نرم, سپاه, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.