|

بی بی سی فارسی و سیمای جمهوری اسلامی دریکدیگر ادغام می شوند!

مدیران عامل سیمای جمهوری  اسلامی و بخش فارسی بی بی سی دریک نشست خبری مشترک از ادغام این دو شبکه خبر دادند. علی عسگری مدیر عامل سیمای جمهوری اسلامی دراین نشست خبری اعلام کرد: «والله ما همه اش سعی می کنیم جوری خبر رسانی کنیم که ارکان نظام صدمه ای نبیندولی عزیزان دربی بی سی فارسی بسیار از ما حرفه ای تر و محتاط تر عمل می کنند. بنابر این به آنها پیشنهاد دادیم بیاید دریکدیگر ادغام شویم.»

از مشکلات موجود درادغام این دو رسانه وضعیت حجاب اسلامی مجریان بی بی سی فارسی است که به حول و قوه الهی با ادغام این دورسانه کلیه خانمهای مجری بی بی سی فارسی ملزم به رعایت حجاب اسلامی مدل « تلویزیون میلی » هستند که مبادا خدای ناکرده به آرمانهای امام راحل خدشه ای وارد شود.

رزیتا لطفی رئیس بخش فارسی بی بی سی اعلام کرد : «بعد از ادغام دیگر بی بی سی فارسی نیازی به تایید دومنبع خبری برای انتشار اخبار ندارد. هرچه سیمای جمهوری اسلامی منتشر کرد ما هم کپی و پیست می کنیم و بعد از کسب اجازه رسمی از الیزابت دوم ملکه انگلستان روی وبسایتمان منتشر می کنیم.»

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1125

نویسنده در تاریخ 28 دسامبر 2017. در زیر مجموعه بین المللی, جنگ سفت, جنگ نرم, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.