|

شکایت رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه تمام کشته شدگان فتنه اخیر

به گزارش خبرگزاری فارس، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمریکا که خود نماد ظلم به مردم است و سابقه وحشی‌گری و جنایت دارد، حق ندارد به ملتی که همه مقامات و مسئولانش از طریق رأی مردم انتخاب می‌شوند و براساس دموکراسی که در جهان نمونه است، اداره می‌شود، اتهام بزند. قطعا این‌گونه موضع‌گیری‌ها از سوی چنین کشوری با آن سابقه وحشی‌گری کاملا مضحک است و همه دنیا این را می‌دانند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه تصریح کرد: آمریکا هر روز، هر هفته و هر ماه جان افرادی را بدون گناه و بدون اینکه نیتی برای تعرض به پلیس یا اماکن عمومی داشته باشند، می‌گیرد.

سرلشکر باقری با اشاره به فتنه اخیر گفت: جا دارد از نیروی انتظامی، بسیج، سپاه، دستگاه‌های امنیتی، وزارت اطلاعات و وزارت کشور قدردانی کنم.

همچنین موارد کشته‌هایی که اتفاق افتاده همه این افراد ضد انقلاب و مشکوک هشتند. اطلاع موثق دارم که همگی این افراد از ابتدا خودشان قصد مردن داشتند و مخصوصا فتنه اخیر را برای کشته شدن انتخاب کرده بودند تا با این حیله از محاکمه قضایی به اتهام براندازی در امان بمانند.

سرلشکر باقری تصریح کرد: اینکه در کنگره آمریکا و یا مجموعه‌های مرتبط با دولت جنایت‌کار آمریکا قواعد و قوانینی علیه سپاه تصویب شود، موضوعی غلط و نامربوط است و اصحاب فتنه هم بدانند که با کشته شدن از تعقیب قضایی نهادهای امنیتی ایران در امان نمی مانند کما اینکه سپاه دادخواستی را علیه این افراد به مراجع قضایی تمدید کرده است و به حول و قوه الهی شاهد محکومیت این افراد در آینده نزدیک خواهیم بود.

وی افزود: موازین حقوق بشری که در کشور ما براساس شرع مقدس اسلام و قانون اساسی مترقی اجرا می‌شود، و دائما تحت نظارت و کنترل است، پیشرفته‌ترین و عادلانه ترین قوانین قضایی جهان است که از کشورهای غربی هم دایما با ما تماس می گیرند و خواستار بکار بستن این قوانین در کشورهای خودشان هستند.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1263

نویسنده در تاریخ 22 ژانویه 2018. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, سپاه, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.