|

رهبر معظم انقلاب خواستار تدفین جنازه شهید حججی در جوار مقبره کوروش شد

به گزارش خبرگزاری فارس، صبح دوشنبه دهها هزار تن از عاشقان ولایت از اقصی نقاط کشور وارد پاسارگاد شدند تا به تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب بپردازند. در این مراسم معنوی که علیرغم مسدود بودن راههای اصلی به مقبره کوروش به علت تعمیرات همه جانبه انجام شد، مدعوین با پای پیاده و از راههای فرعی و مسیرهای خاکی به پاسارگاد آمدند تا در گردهمایی عظیم مراسم بزرگداشت شهید حججی شرکت کنند.

در همین ارتباط رهبر معظم انقلاب هم پیامی ارسال فرمودند با این مضمون که: «صحنه را دیدم؛ شور و شوق انقلابی شما عزیزان در تجلیل از مقام شهید بزرگوار اشک از چشمانم جاری ساخت! انشالله با همراهی دولت محترم پیکر مطهر این شهید والامقام به آن مکان منتقل شود تا میعادگاهی برای زایرین سال های آتی باشد.»

گفتنی است در این مراسم پرشکوه شعارهایی در ضدیت با استکبار غرب و آمریکا و اسراییل و در تجدید میثاق با امام امت هم سر داده شد.

پایان گزارش/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=813

نویسنده در تاریخ 31 اکتبر 2017. در زیر مجموعه علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...