|

رهبر معظم انقلاب خواستار تدفین جنازه شهید حججی در جوار مقبره کوروش شد

به گزارش خبرگزاری فارس، صبح دوشنبه دهها هزار تن از عاشقان ولایت از اقصی نقاط کشور وارد پاسارگاد شدند تا به تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب بپردازند. در این مراسم معنوی که علیرغم مسدود بودن راههای اصلی به مقبره کوروش به علت تعمیرات همه جانبه انجام شد، مدعوین با پای پیاده و از راههای فرعی و مسیرهای خاکی به پاسارگاد آمدند تا در گردهمایی عظیم مراسم بزرگداشت شهید حججی شرکت کنند.

در همین ارتباط رهبر معظم انقلاب هم پیامی ارسال فرمودند با این مضمون که: «صحنه را دیدم؛ شور و شوق انقلابی شما عزیزان در تجلیل از مقام شهید بزرگوار اشک از چشمانم جاری ساخت! انشالله با همراهی دولت محترم پیکر مطهر این شهید والامقام به آن مکان منتقل شود تا میعادگاهی برای زایرین سال های آتی باشد.»

گفتنی است در این مراسم پرشکوه شعارهایی در ضدیت با استکبار غرب و آمریکا و اسراییل و در تجدید میثاق با امام امت هم سر داده شد.

پایان گزارش/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=813

نویسنده در تاریخ 31 اکتبر 2017. در زیر مجموعه علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.