|

محسنی اژه ای: استراتژی ما در نبرد با آمریکا استراتژی شهادت است / مردم ما همگی آماده مردن و قطعه قطعه شدن هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از دمادم، حجت الاسلام محسنی اژه ای، معاون اول قوه قضاییه با اشاره به حضور پرشور مردم تهران در مراسم تشییع پیکر شهید حججی، گفت: «مردم اعلام کردند که همه ما آماده ایم سر از تنمان جدا شود.»

وی با اشاره به جنگ پیشین حزب الله لبنان و رژیم غاصب صهیونیستی عنوان کرد: در زمان جنگ حزب الله با صهیونیست ها تلفات طرف لبنانی چند ده برابر اسراییلی ها بود اما چون اسرائیلی ها باید برای هر کشته شان سوال و جواب پس بدهند و رسانه ها در آن کشور دولت را پرس و جو می کنند اسرائیل نمی تواند هزینه بالا بدهد و بازنده بزرگ جنگ شد. حتی اگر اسرائیلی ها نیمی از جمعیت لبنان را هم می کشتند باز خطری حزب الله را تهدید نمی کرد.

حجت الاسلام محسنی افزود: همانطور که در جنگ با صدام و دران دفاع مقدس صدها هزار ایرانی که بسیاری از آنها اصلا ضد انقلاب و ضد اسلام بودند کشته شدند و همگی شهید راه انقلاب شناخته شدند و نظام از نسل های بعدی و خانواده های آنها یارگیری کرد؛ در صورت نبرد با آمریکا هم هر کشته ایرانی پیرو راه ولایت شناخته می شود و فقط ظرف چند ماه خانواده های ضد انقلاب، انقلابی و اسلامی خواهند شد که این از برکات جنگ است.

وی خاطر نشان کرد: استراتژی نظام باید قرار دادن مردم جلوی گلوله دشمن تحت شرایط هر نوع درگیری احتمالی باشد به نحوی که هم در عرصه جهانی دشمن را محکوم کند و هم لشکر آینده انقلاب را تامین کند.

به گزارش فارس، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور پرشور مردم در این مراسم اظهار کرد: مردم با حضور خود در مراسم تشییع پیکر شهید حججی اعلام می کنند همه ما آماده ایم که هدف مقدسی را که محسن حججی و حججی ها طی کرده اند، با یکدیگر طی کنیم، حتی اگر قطعه قطعه شویم و سر از تنمان جدا شود. مسیری که شهید حججی طی کرد، مسیری است که انقلاب اسلامی و حضرت اباعبدالله الحسین قبل تر در پیش گرفته بودند و مردم با حضور امروز خود اعلام می کنند که هم در راه مقدس آن شهید حرکت خواهند کرد و هم آماده طی کردن این مسیر تا پایان هستیم.

انتهای پیام/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=720

نویسنده در تاریخ 27 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه بین المللی, جنگ. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...