|

اجرای کنسرت بتهوون در حرم امام رضا با مجوز آیت الله علم الهدی

به گزارش خبرگزاری فارس، در سالروز ولادت حضرت ثامن الائمه (ع)، مقرر شد تا بصورت فلش ماب یا اجرای یکباره، کنسرت بزرگی در حرم رضوی انجام شود که قبلا مجوزهای آن کسب شده است. ارکستر مورد نظر قبلا هم اجراهایی به همین شیوه داشته:

 

اجرای این کنسرت پیشتر از جانب کارشناسان وزارت ارشاد مورد بررسی قرار گرفته و هم از جانب  مسئولین مربوط استانی و هم دفتر امام جمعه محترم، حضرت آیت الله علم الهدی با شرط رعایت ضوابط و حجاب اسلامی و با تاکید بر اینکه آلت موسیقی با پارچه پوشیده شوند و در معرض دید عموم نباشند، مورد تایید قرار گرفته.

همچنین در این کنسرت فلش ماب که قرار است سمفونی شماره نه بتهوون به افتخار حضرت رضا (ع) اجرا شود، توافق شده که به جای «alle munchen» از «alle Reza ummah» یا «همه ی امت رضا» استفاده شود.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1114

نویسنده در تاریخ 27 دسامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, بین المللی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...