|

اجرای کنسرت بتهوون در حرم امام رضا با مجوز آیت الله علم الهدی

به گزارش خبرگزاری فارس، در سالروز ولادت حضرت ثامن الائمه (ع)، مقرر شد تا بصورت فلش ماب یا اجرای یکباره، کنسرت بزرگی در حرم رضوی انجام شود که قبلا مجوزهای آن کسب شده است. ارکستر مورد نظر قبلا هم اجراهایی به همین شیوه داشته:


 

اجرای این کنسرت پیشتر از جانب کارشناسان وزارت ارشاد مورد بررسی قرار گرفته و هم از جانب  مسئولین مربوط استانی و هم دفتر امام جمعه محترم، حضرت آیت الله علم الهدی با شرط رعایت ضوابط و حجاب اسلامی و با تاکید بر اینکه آلت موسیقی با پارچه پوشیده شوند و در معرض دید عموم نباشند، مورد تایید قرار گرفته.

همچنین در این کنسرت فلش ماب که قرار است سمفونی شماره نه بتهوون به افتخار حضرت رضا (ع) اجرا شود، توافق شده که به جای «alle munchen» از «alle Reza ummah» یا «همه ی امت رضا» استفاده شود.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1114

نویسنده در تاریخ 27 دسامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, بین المللی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.