|

سپاه تعدادی از هکرهایش را برای ‘حمالی’ به چین می فرستد

به گزارش خبرگزاری فارس از فرماندهی سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز سرتیپ پاسدار مرتضی حاجی زاده که در جمع خبرنگاران رسانه ملی صحبت می کرد، ضمن انتقاد از برخی از هکرهایی که به گفته ی او «حقوق های هفت هزار تومنی و بیشتر می گیرند و در مقابله با ضد انقلاب هیچ غلطی نمی کنند» انتقاد کرد. به گفته حاجی زاده در حالی که ما از پول نظام و بودجه ولایت میلیونها دلار صرف چند هزار گردان سایبری برای مقابله با ضد انقلاب کردیم، کماکان شاهد هستیم که این رسانه ها به طرق مختلف از طریق اینترنت فعالیت می کنند و این به هیچ روی برای نظام و انقلاب قابل قبول نیست.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی از این هکرهای بی خاصیت از میان افسران جنگ نرم شناسایی شده اند که بزودی آنها را بدون رودربایستی با متخصصان تلاشگر چینی جایگزین می کنیم.

به گفته حاجی زاده اگرچه ترجیح نظام به استفاده از متخصصان انقلابی شیعه است، اما آنجا که منافع انقلاب در میان باشد با مفت خوری و بیکارگی مماشات نخواهد شد. حاجی زاده افرود: «وقتی چند قلاده از اینها را برای حمالی به مزارع چین فرستادیم تا بروند آنجا دو تا حمله اس کیو ال ساده یاد بگیرند بقیه شان یاد می گیرند که ارتش سایبری سپاه جای تن آسایی نیست.»

/پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=602

نویسنده در تاریخ 10 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه بین المللی, تحریم, جنگ, جنگ سفت, جنگ نرم, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.