|

سپاه تعدادی از هکرهایش را برای ‘حمالی’ به چین می فرستد

به گزارش خبرگزاری فارس از فرماندهی سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز سرتیپ پاسدار مرتضی حاجی زاده که در جمع خبرنگاران رسانه ملی صحبت می کرد، ضمن انتقاد از برخی از هکرهایی که به گفته ی او «حقوق های هفت هزار تومنی و بیشتر می گیرند و در مقابله با ضد انقلاب هیچ غلطی نمی کنند» انتقاد کرد. به گفته حاجی زاده در حالی که ما از پول نظام و بودجه ولایت میلیونها دلار صرف چند هزار گردان سایبری برای مقابله با ضد انقلاب کردیم، کماکان شاهد هستیم که این رسانه ها به طرق مختلف از طریق اینترنت فعالیت می کنند و این به هیچ روی برای نظام و انقلاب قابل قبول نیست.

وی خاطرنشان کرد: تعدادی از این هکرهای بی خاصیت از میان افسران جنگ نرم شناسایی شده اند که بزودی آنها را بدون رودربایستی با متخصصان تلاشگر چینی جایگزین می کنیم.

به گفته حاجی زاده اگرچه ترجیح نظام به استفاده از متخصصان انقلابی شیعه است، اما آنجا که منافع انقلاب در میان باشد با مفت خوری و بیکارگی مماشات نخواهد شد. حاجی زاده افرود: «وقتی چند قلاده از اینها را برای حمالی به مزارع چین فرستادیم تا بروند آنجا دو تا حمله اس کیو ال ساده یاد بگیرند بقیه شان یاد می گیرند که ارتش سایبری سپاه جای تن آسایی نیست.»

/پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=602

نویسنده در تاریخ 10 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه بین المللی, تحریم, جنگ, جنگ سفت, جنگ نرم, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...