|

نامه مریدانه استیون هاوکینگ به رهبر معظم انقلاب / تجلیل از برنامه موشکی سپاه و علوم اسلامی

پس از نامه فیزیکدان آلمانی، آلبرت انیشتین به حضرت آیت الله بروجردی (متن نامه در اینجا) و تشرف وی به مذهب حقه شیعه و دین پاکیزه اسلام که مورد تایید آیات اعظام و مراجع هم قرار گرفته (سند در اینجا و اینجا)، استیون هاوکینگ احتمالا دومین فیزیکدان بزرگی است که برای بزرگترین عالم زمان خود، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای، نامه می نویسد و ابراز مهر و مودت می کند.

به گزارش خبرگزاری فارس بخش هایی از این نامه که توسط دفتر معظم اله منتشر شده، به صورت ذیل آمده:

 

ای نامه که می روی به سویش // از جانب من ببوس رویش (از متن انگلیسی به فارسی برگردانده شده/ تاکید از مترجم)

نمی دانم از کجا باید شروع کنم، حتی نمی دانم که چه بگویم!

درود و ستایش بر عزیزترین رهبر معظم جهان اسلام، یگانه عالم حقیقی، حضرت آیت الله خامنه ای،

سخن گفتن و نامه نگاشتن برای مردی که انقلابش معجزه ی قرن است و کلامش دل ها را به سوی خود جذب می کند، کار چندان ساده ای نیست.

بهتر است از روزهای غم انگیزی بگویم که ایادی استکبار و جهانخواران غربی برای بشریت رقم زده اند. روزهایی که قلب همه ی انسانهای آزادی خواه جهان به درد آمد و شوکی عظیم در همه جهان از فلطسین تا آفریقا و از یمن تا ونزوئلا بر دلهای مردمان فرود آمده. در این ماتمکده بزرگ بشریت، انقلاب شما و شخصیت عظیم شما ملجا و پناه همه انسانهای آزادیخواه است.

در این دورانی که علوم کثیف انسانی غربی از طریق سازمانهای مخوف اطلاعاتی تولید می شود و سازمان سیا و ام آی سیکس در دپارتمانهای فیزیک و شیمی دانشگاههای بزرگ دست دارند و نظریه تکامل را برای مقابله با دین خدا گسترش می دهند، آینده نگری ها و دوراندیشی های شما مایه امید و امتنان است. از خدا می‌خواهم که به رهبر بزرگ جهان اسلام صبر و تحملی عطا فرماید تا بتواند بر همه این دشواریها و ناملایمات فایق شود.

اماما! من دست چلاق و جان ناقصی دارم (در متن انگلیسی disabled hands آمده) با اینحال اخبار علمی موفقیت های ایران را دنبال می کنم از آن جمله تولید علوم اسلامی در دانشگاهها است و خبری که اخیرا شنیدم و بسیار خوشخال شدم ارسال میمون به فضا یود که حقیقتا ایران را در زمره یکی از پیشرفته ترین کشورها در زمینه دانش فیزیک قرار داد.

این ها را گفتم که بدانید انقلاب شما فقط متعلق به شما نیست و ریل های استوار اسلام همه بشریت را به پیش می برد.

امیدورام که شما تا انقلاب جهانی وعده داده شده اما مهدی که توسط علمای اسلام وعده داده شده بمانید و این قطار جهانی را به پیش ببرید.

با بهترین آرزوها،
استیون هاوکینگ

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=492

نویسنده در تاریخ 24 آگوست 2017. در زیر مجموعه بین المللی, سپاه, علوم اسلامی, عمومی, موشک. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

5 نظر برای “نامه مریدانه استیون هاوکینگ به رهبر معظم انقلاب / تجلیل از برنامه موشکی سپاه و علوم اسلامی”

 1. من تازه با خبرگزاری فارس آشنا شدم و این آشنایی را به فال نیک میگیرم
  پابرجا باشید و خاری در چشم دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین و رهبر معظم

 2. خیلی عالی بود ممنون

 3. چرا این‌نامه درکانال رهبری بازتاب داده نشده؟اگر چنین‌چیزی بوده

  • بس که حضرت آقا افتاده و ماخوذ به حجب و حیا است.

   حالا شما که فقط یک قلم نامه استیون هاوکینگ را دیدی، از روسای کشورها از آفریقا ،آمریکا ، خاور دور از هر نقطه عالم که شما تصور کنی برای ایشان نامه تصدقت بشوم، قربانت بروم ارسال می شود و ایشان از بابت بزرگواری شان منتشر نمی کنند.

   حتی من شنیدم نامه هایی از عالم بالا و از مخلوقات دیگر در بعد چهارم و پنجم هم برای ایشان ارسال شده و ابراز مودت کردند و باز هم در کانال رهبری بازتاب داده نشده.

 4. بنام یکتای منان
  الهی به درگاهت شاکر و سپاسگزارم که مرا مسلمان شیعه و نوکر و خدمتگزار اهل بیت پیامبر حبیب خویش حضرت محمد مصطفی (ص) خلق فرمودی تا از مریدان وچکران امام سیدعلی خامنه ای فرزند خلف حضرت رسول اکرم (ص) باشم الهی ازعمر من بکاه وبر عمربا برکت و سراسر افتخار رهبرم بیفزا . ازشما عزیزان سایت خیلی متشکرم که مطالب آموزنده ای درسایت خود قرارمی دهید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

 • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
 • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
 • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
 • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
 • اشرف: بیا منو بخور.