|

مادر چاوز از احمدی نژاد به قوه قضاییه ایران شکایت کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی بالا گرفتن اختلافات میان رئیس جمهور سابق، دکتر محمود احمدی نژاد و ریاست محترم قوه قضاییه، شنیده ها حاکی است که قوه قضاییه در پی صدور حکم جلب رئیس جمهور سابق به علت در آغوش گرفتن و مصاحفه با آنا ماریا چاوز است.

پس از مرگ رئیس جمهور ونزوئلا دکتر احمدی نژاد پیامی را صادر کرد که متن این پیام با حاشیه هایی همراه بود. وی در پیام مذکور چاوز را شهید خوانده و صفاتی مانند زلالی و… برای رئیس جمهور فقید ونزوئلا صادر کرد.
با سفر رئیس جمهور ایران به پایتخت ونزوئلا برای شرکت در مراسم تشییع هوگوچاوز؛ احمدی نزاد در اقدامی ناباورانه مادر چاوز را در آغوش گرفت. فیلم و تصاویر این حرکت محیرالعقول رییس جمهور ایران از شبکه های ماهواره ای و رسانه های ضدانقلاب پخش شد.
لازم به یادآوری است پیش از این پیامی که احمدی نژاد برای چاوز صادر کرده بود با واکنش تند علما و روحانیون مواجه شد.

شنیده ها حاکی است که اخیرا خانم چاوز با این استدلال که چون در فرهنگ اسلامی مصاحفه با نامحرم شرعا ممنوع است و مشارالیه در هنگام مصاحفه از این موضوع ناآگاه بوده؛ فلذا خود را مکلف دانسته تا شکایتی را بخاطر این اقدام که در فرهنگ اسلامی غیر اخلاقی محسوب می شود تقدیم قوه قضاییه ایران کند.

 

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1080

نویسنده در تاریخ 24 دسامبر 2017. در زیر مجموعه بین المللی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.