|

مادر چاوز از احمدی نژاد به قوه قضاییه ایران شکایت کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی بالا گرفتن اختلافات میان رئیس جمهور سابق، دکتر محمود احمدی نژاد و ریاست محترم قوه قضاییه، شنیده ها حاکی است که قوه قضاییه در پی صدور حکم جلب رئیس جمهور سابق به علت در آغوش گرفتن و مصاحفه با آنا ماریا چاوز است.

پس از مرگ رئیس جمهور ونزوئلا دکتر احمدی نژاد پیامی را صادر کرد که متن این پیام با حاشیه هایی همراه بود. وی در پیام مذکور چاوز را شهید خوانده و صفاتی مانند زلالی و… برای رئیس جمهور فقید ونزوئلا صادر کرد.
با سفر رئیس جمهور ایران به پایتخت ونزوئلا برای شرکت در مراسم تشییع هوگوچاوز؛ احمدی نزاد در اقدامی ناباورانه مادر چاوز را در آغوش گرفت. فیلم و تصاویر این حرکت محیرالعقول رییس جمهور ایران از شبکه های ماهواره ای و رسانه های ضدانقلاب پخش شد.
لازم به یادآوری است پیش از این پیامی که احمدی نژاد برای چاوز صادر کرده بود با واکنش تند علما و روحانیون مواجه شد.

شنیده ها حاکی است که اخیرا خانم چاوز با این استدلال که چون در فرهنگ اسلامی مصاحفه با نامحرم شرعا ممنوع است و مشارالیه در هنگام مصاحفه از این موضوع ناآگاه بوده؛ فلذا خود را مکلف دانسته تا شکایتی را بخاطر این اقدام که در فرهنگ اسلامی غیر اخلاقی محسوب می شود تقدیم قوه قضاییه ایران کند.

 

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1080

نویسنده در تاریخ 24 دسامبر 2017. در زیر مجموعه بین المللی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...