|

پاسخ کمیته صلح نوبل به درخواست آیت الله مکارم/ قاضی مرتضوی از طریق آیت الله علم الهدی نامزد شده است

به گزارش خبرگزاری فارس، حضرت آیت الله مکارم شیرازی نام سردار سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی، را به عنوان نامزد دریافت جایزه صلح نوبل به این کمیته تقدیم کرده بودند و در اینباره خاطر نشان کردند:

«اگر دنیا قدردان باشد، سزاوار است از طرف سازمان ملل از این سردار شجاع و همرزمانش تشکر گردد و متولیان جایزه نوبل به جای خطاهای گذشته، بهترین جایزه را به این سردار رشید بدهند که آتش جنگ به وسیله او و هم‌رزمانش خاموش شد و دنیا از یک کابوس خطرناک رهایی یافت.»

در همین ارتباط کمیته صلح نوبل از سازمان ملل با دفتر بیت معظم اله تماس گرفتند و ضمن تقدیر از دستاوردهای برجسته حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با تروریسم بین الملل، چنین افزودند که چون هر کشور در هر دوره تنها می تواند یک نفر را نامزد کند و در سال میلادی کنونی آیت الله علم الهدی قاضی مرتضوی را به عنوان فردی انقلابی، ولایت‌مدار و خدوم و بنیانگذار حقوق بشر اسلامی نامزد دریافت جایزه صلح نوبل کردند؛ فلذا نامزدی حاج قاسم برای دریفت این جایزه می تواند در سال آینده میلادی در دستور کار قرار گیرد.
پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=888

نویسنده در تاریخ 23 نوامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, جنگ, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...