|

اتوبوس سفید، نشان صلح مدعوین رهبر معظم انقلاب / گفتگو با بسیجی دهان قشنگ

آواره تر از باد به دنبال شماییم
دل خستم جامونده از قافله مسافرای حرم
رهبر ما روح حسینی دارد
خامنه ای بوی خمینی دارد
ما بسیجی ها در ره قرآن هستی خود را می کنیم قربان
شهدا عکستون رو قلبم
یاد امام وشهدادل ومیبره کرببلا
چشم من و امر ولی، جان من
یااباصالح مدد
آی شهیدا یه عمره دل من تنگه براتون

باز هم بوی کربلا آمد؛ باز هم عِطرخمینی آمد و ولی امر مسلمین جهان، حضرت امام خامنه ای، کردستان را به قدوم مبارک خودشان مزین فرمودند. انگار که جوشش عشق از دریای خروشان امت فوران می زند و قافله ای که با اتوبوس های سفید از راه می رسند تا رهبر معظم انقلاب را تشویق نمایند.

فرصتی کوتاه پیش آمد تا با یکی از دلاورمردان مدعو همیشگی رهبر انقلاب، حميدرضا احمدابادي، معروف به بسیجی دهان قشنگ گفتگو کوتاهی کنیم که از تهران برای استقبال از رهبر معظم انقلاب به کردستان آمدند.

خبرنگار فارس نیوز: راز این همه شور و شوق و عشق چیست؟
–این همه عشق و شور و شوق عشق به اسلام و انقلاب است که تا امام خامنه ای هم امتداد پیدا کرده و ما هنوز رازش را در نیافتیم. آمریکا جهانخوار بداند که ما به فرموده حضرت امام توی دهان آمریکا می زنم و آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
حمیدخان می بینم که همه بسیجیان انقلاب با اتوبوس های سفید آمدید؛ آیا دلیلی برای انتخاب رنگ سفید جود دارد؟
–پبجز آمریکا و اسرائیل غاصب ما پیاممان به همه جهان صلح و دوستی است و بنابر این در تمام مسافرت ها که برای تشویق حضرت آقا می رویم از همین اتوبوس سفید استفاده می کنیم.
چرا از مردم محلی استفاده نمی شود که شما عزیزان زحمت نکشید؟
–اولا که تشویق حضرت امام زحمت نیست و رحمت است. ثانیا که ما برای انکار آموزش دیدم و مردم معمولی بلد نیستند مثل ما تشویق کنند. الکی نیست! من خودم از بین چند ده بسیجی به خاطر فرم خاص دهان و استعدادهای ذاتی انتخاب شدند وگرنه خیلی از کسانی که در خیابان مردم را امر به معروف می کنند برای تبرک خواستار این شغل بودند ولی بهشان ندادند.
حمیدرضا خان پیامی هم برای خوانندگان فارس نیوز دارید؟
–برای خوانندگان فارس نیوز که نه، اما از طریق همین وبسایت شما بگویم که آمریکا بداند که ما سپاهیان اسلام برای فتح آمریکا و استقرار حسینیه کاخ سفید خواهیم آمد؛ حالا با هواپیمای سفید یا اتوبوس سفید تفاوتی نمی کند.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=872

نویسنده در تاریخ 21 نوامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, جنگ نرم, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

1 نظر برای “اتوبوس سفید، نشان صلح مدعوین رهبر معظم انقلاب / گفتگو با بسیجی دهان قشنگ”

  1. نادان بن نادان

    ظاهرا اکثریت مردم سرپل ذهاب و قصر شیرین یا آخوندهستن یا سپاهی ، ما در جمع مردم به غیر از سپاهی و آخوند چیز دیگه ای مشاهده نکردیم!

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.