|

رهبر معظم انقلاب: احمدی نژاد از دین خدا خارج شده/ من از همان ابتدا می دانستم این شخص فاسد است

به گزارش خبرگزاری فارس، رهبر معظم انقلاب طی دیداری با سران سه قوه در پیرامون وقایع حرم حضرت عبدالعظیم اظهار تاسف نموده و خاطرنشان کردند:

«والله قسم، من از ابتدا با انتخاب این آقا (احمدی نژاد) مخالف بودم، ولی در آن وقت او را ساده‌لوح می‌دانستم که مدیر و مدبر نبود ولی شخصی بود مکتبی که مفید برای موضوعات فرهنگی بود و اگر این گونه کارها را ادامه داد مسلما تکلیف دیگری می کردم و می‌دانید که از تکلیف خود سرپیچی نمی‌کنم. من با ریاست جمهوری این شخص مخالف بودم ولی او را هم آدم خوبی می‌دانستم.

والله قسم، من رای به ریاست جمهوری او ندادم و به میرحسین رای دادم در تمام موارد نظر دوستان را پذیرفتم تا نفاق در خطوط مومنین نباشد. امروز که وضعیت این شخص را می بینم با فساد عظیمی که در دولت قبل ایجاد شده، جز این نمی توانم بگویم که از دین خدا خارج شده و اگر به راه انقلاب باز نگردد حکمش همان است که با مخالفان دین الله می کنند.»

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=864

نویسنده در تاریخ 20 نوامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.