|

رهبر معظم انقلاب: احمدی نژاد از دین خدا خارج شده/ من از همان ابتدا می دانستم این شخص فاسد است

به گزارش خبرگزاری فارس، رهبر معظم انقلاب طی دیداری با سران سه قوه در پیرامون وقایع حرم حضرت عبدالعظیم اظهار تاسف نموده و خاطرنشان کردند:

«والله قسم، من از ابتدا با انتخاب این آقا (احمدی نژاد) مخالف بودم، ولی در آن وقت او را ساده‌لوح می‌دانستم که مدیر و مدبر نبود ولی شخصی بود مکتبی که مفید برای موضوعات فرهنگی بود و اگر این گونه کارها را ادامه داد مسلما تکلیف دیگری می کردم و می‌دانید که از تکلیف خود سرپیچی نمی‌کنم. من با ریاست جمهوری این شخص مخالف بودم ولی او را هم آدم خوبی می‌دانستم.

والله قسم، من رای به ریاست جمهوری او ندادم و به میرحسین رای دادم در تمام موارد نظر دوستان را پذیرفتم تا نفاق در خطوط مومنین نباشد. امروز که وضعیت این شخص را می بینم با فساد عظیمی که در دولت قبل ایجاد شده، جز این نمی توانم بگویم که از دین خدا خارج شده و اگر به راه انقلاب باز نگردد حکمش همان است که با مخالفان دین الله می کنند.»

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=864

نویسنده در تاریخ 20 نوامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...