|

تعرض اخلاقی به هکرهای سپاه/ نامه دردمندانه جمعی از سربازان سایبری سپاه به رهبر معظم انقلاب

یکی داستان است پر از آب چشم…

به گزارش وبسایت فارس نیوز جمعی از سربازان سایبری انقلاب و مجاهدین فی سبیل الله با سابقه مجاهدت و رشادت در عرصه های حق علیه باطل ضمن ارسال نامه ای به رهبر معظم انقلاب نسبت به شرایط غیر اخلاقی و غیر اسلامی محیط های اینترنتی ضد انقلاب اعتراض کردند.

بخش هایی از این نامه به شرح ذیل منتشر شده است:

خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی، سیدنا و مولانا حضرت آیت الله امام خامنه ای:

آقا جان به فریاد سربازان کوچک خودتان در گردانهای سایبری سپاه برسید

باسلام و احترام

اینجانبان تعدادی از هکرهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به قصد درد و دل مطالبی چند در خصوص وضعیت این صنف معروض می داریم.

۱ – اوایل که ما به این حرفه اشتغال ورزیدیم به ما گفته شد که برای فریب ضد انقلاب و کسب اطلاعات برای پیروزی حق بر باطل و منافع نظام فقط لازم است تعدادی شناسه اینترنتی با نام های زنانه و عکس های آنچنانی برای فریب ضد انقلاب بسازید تا به آنها نزدیک تر شوید.

۲ – پس از مدتی که حسب دستور و برای طنازی و فریب معاندین اکانت ها با نام هایی چون مرسده و سابینا و سونا ساخته شد، توقعات فراتر رفت و از ما خواستند با چت اینترنتی با ضد انقلاب و عشوه گری و نشان دادن علاقه در کامتت ها ضد انقلاب را مجذوب کنیم ولی قول دادند که این موضوع موقتی باشد.

۳ – متاسفانه در مرحله بعد از ما خواسته شد که ضروری است ظاهرتان هم ضد انقلاب پسند کنید تا از طریق چت اینترنتی اطلاعات بیشتر کسب کنید. متاسفانه عناصر ضد انقلاب که بسیار هیز بودند و خواسته های غیر اخلاقی داشتند و مدیریت این مچموعه هم مدام ما را تحت فشار گذاشتند که باید فداکاری کنید.

۴ – در مرحله بعد خواسته شد که تماس حضوری با ضد انقلاب هم بهم برسانیم و خواسته هایشان را اجابت کنیم که آنجا هم برای اسلام و انقلاب از خودگذشتگی کردیم.

۵ – متاسفانه از ذکر مراحل بعد به دلایل اخلاقی معذوریم.

آقا جان اگر برای حفظ ناموس انقلاب نبود از فرستادن این نامه برای شما ابا داشتیم اما از آنجا که سخن از غیرت دینی است و همانطور که پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: إِيَّاكُمْ وَالْغُلُوَّ فِي الدِّينِ، فَإِنَّمَا أَهْلَكَ مَنْ كَانَ قَبْلَكُمُ الْغُلُوُّ فِي الدِّينِ
خواهشمندیم دستور بفرمایید که این سربازان کوچکتان انقلاب را از ادامه خدمت فی سبیل الله در کسوت کنونی معاف دارند. از پروردگار توانا برای حضرتعالی طول عمر همراه با سلامت و سربلندی مسالت می‌کنیم.

جمعی از سربازان جنگ نرم و متخصصین جنگ سفت و هکرهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=836

نویسنده در تاریخ 05 نوامبر 2017. در زیر مجموعه پاسخگویی مسایل شرعی, جنگ, جنگ سفت, جنگ نرم, سپاه, علامه خاج سعید طوسی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...