|

سردار عزیز جعفری در گفتگو با فارس: رییس جمهور پیشین فاسدالاخلاق است/ به خاتمی اجازه دست زدن به شلوارهایمان را نمی دهیم

به گزارش فارس نیوز صبح امروز سردار عزیز جعفری، فرمانده سپاه در همراهی با تنی چند تن از فرماندهان و سرداران سپاه و در پاسخ خبرنگار سیاسی فارس، متذکر شد: نه بنده و نه هیچکدام از فرماندهان سپاه اجازه نخواهیم داد که اصلاح طلبان و علی الخصوص شخص رییس جمهور پیشین که تمایلات مفعولانه دارد و یک فرد لاابالی و فاسدالاخلاق است به شلوارهایمان دست بزند.

متاسفانه این شخص فاسد به عبای حضرت آقا هم نظر سو داشت و بارها هم تلاش کرد که نتیجه ای نگرفت؛ لیکن از دسترسی به مبال بیت هم محروم شد.

اصلاح طلبان و آن شخص لاابالی و بی بی سی فارسی که بلندگویشان شده، باید درک کنند که اگر نظام ولایت فقیه را به شکل یک خانه فرض کنیم؛ نهایت جایگاهشان چیزی فراتر از مستراح آن خانه نخواهد بود.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=792

نویسنده در تاریخ 18 اکتبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, سپاه. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...