|

رهبر انقلاب: دشمن نمی گذارد در ایران اسلام واقعی را برقرار کنیم/ این نظام هنوز اسلام واقعی نیست

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، صبح امروز در بیاناتی به تبیین اسلام واقعی پرداختند. رهبر انقلاب خاطرنشان کردند که دشمن تا امروز اجازه نداده که ما در ایران اسلام واقعی را برقرار کنیم اما امت اسلام و مجاهدین فی سبیل الله به کوری چشم دشمن بالاخره اسلام واقعی را برقرار خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از وب سایت رسمی دفترحضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ایشان که در جمع طلاب سخن می‌گفتند ، افزودند:«برخی افراد و نویسندگان» مبنی بر «تمام‌شدن مبارزه و انقلاب اسلامی» می گویند که این «نادرست» و «خیانت به انقلاب» است: «انقلاب اسلامی هنوز ادامه دارد و من هم انقلابی هستم و ما تا فروپاشی حکومت شاهنشاهی در تمام اجزای آن و تا برقراری نظام اسلامی از پای نخواهیم نشست.»

رهبر انقلاب آن کسانی که ایران امروز را نمونه ای از اسلام واقعی میخوانند، «خاین یا جاهل» خواندند و عنوان کردند: «هر کس با اندکی شعور به وضعیت کنونی ایران نگاه کند متوجه خواهد شد که این اسلام واقعی نیست. امروز بخش اعظم ایران زیر خط فقر است و کشور یکی از فاسدترین سیستم های جهان را دارا است و تقریبا در جمیع حوزه ها از ممالک عقب افتاده دنیا محسوب می شود که اینها بخشی خیانت های رژیم پیشین است و بخشی را هم دشمن در این سالها شیطنت کرده است و اجازه ندادند که ما اسلام واقعی را اجرا کنیم. چون اگر اسلام واقعی اجرا بشود آنوقت آنها خودشان در معرض تهدید قرار می گیرد. »

رهبر فرزانه انقلاب افزودند: «عده ای هم مدام سئوال می کنند که این اسلام واقعی در چهارده قرن گذشته کجا ظاهر شده که در پاسخ باید گفت که اگر جایی ظاهر شده بود که نیازی به ظهور مجدد نداشت و همه ابنا بشر نجات پیدا کرده و به رستگاری رسیده بودند.» ایشان در توصیف اسلام واقعی فرمودند: «هر زمان دیدید که مسلمانان همدیگر را تکه تکه نمی کنند و نحله های مختلف به صلج و صفا زندگی می کند و در کشور فقر و فساد و فحشا وجود ندارد، و همسایه به همسایه ظلم نمی کند؛ و حکومت قانون برقرار شده و هر روز اختلاس نمی شود و مسئولین مجبور شوند به ملت پاسخگو باشند، شما به اروپا یا آمریکا نرفته اید بلکه اسلام واقعی برقرار شده است.»

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=735

نویسنده در تاریخ 01 اکتبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...