|

بر خلاف شایعات ضد انقلاب، حال عمومی رهبر معظم انقلاب خوب گزارش شده است

به گزارش خبرگزاری فارس، بر خلاف شایعات مطرح شده توسط عناصر ضد انقلاب که وضع جسمی رهبر معظم انقلاب را وخیم گزارش کرده بودند، حال معظم اله رو به بهبود گزارش شده است.

شنیده ها چنین حاکی بود که پدیده ای ناشناخته و شبح مانند با شباهت زیاد به ستار بهشتی، کارگر و وبلاگنویس معدوم، در بیت معظم اله ظاهر شده و این موضوع اهالی را دچار مشکلاتی کرده است. ستار بهشتی کارگر و وبلاگنویس متوفی، چند سال پیش به علت حرارت بالای شعله و سر و ته ماندن به مدت طولانی در زندان اوین به مرگ طبیعی درگذشت.

در این ارتباط خبرنگار فارس هم موفق شد با حضرت آیت الله گلپایگانی رییس دفتر معظم اله تماس بگیرد و جزییات بیشتر را از وی جویا شود. آیت الله گلپایگانی چنین متذکر شدند که شبحی با صورت انسانی شخصی بی مو و کچل که شباهت زیادی به ستار بهشتی دارد شبها مزاحم آرامش معظم اله می شد که به همین علت ایشان با توجه به بیماری پروستات هم که دارند چند شب بیرون روی داشتند و خودشان را خیس کردند؛ اما با تدابیری که اندیشه شده و از کمک رمالان و دانشمندان مجرب اسلامی به سرپرستی استاد عباس غفاری کمک گرفتیم انشالله این مشکل بزودی بر طرف خواهد داشت.

وی همچنین هر گونه ارتباط شبح مورد اشاره با شایعات مربوط به بیرون روی رهبر معظم انقلاب را تکذیب کرد.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=611

نویسنده در تاریخ 11 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.