|

دفاع تمام قد آیت الله علم الهدی از فرزند عارف / ژن خوب کاملا واقعیت دارد

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله علم الهدی استاد زیست شناسی اسلامی و درس خارج در حوزه علمیه مشهد، که رساله علمی خود را در موضوع «نقش ژنتیک امامان بر روحانیت شیعه در دوران غیبت» منتشر ساخته در گفتگو با خبرنگار فارس، بر اهمیت نقش ژن ها در آینده افراد و سرنوشت جامعه اسلامی تاکید کردند.

به گفته ایشان اگر ژن ها اهمیت نداشتند پروردگار عالم دوازده امام شیعه را از یکی پس از دیگری از یک نسل و ژن مبارک و برتر خلق نمی کرد و امامزادگان و روحانیت معظم شیعه را از همان درخت تنومند ژنتیکی قرار نمی داد. آیت الله علم الهدی تاکید کرد پیش از اینکه دانشمندان غربی به این موضوعات بپردازند قرآن بر اهمیت ژن خوب و سلاله پاکیزه تاکید کرده است.

وی خاطرنشان کرد، یکی از وظایف اصلی نظام اسلامی در دوران غیبت همین حراست و نگاهداری از ژن خوب روحانیت شیعه است: «بنده وقتی بنده زاده و آقازاده برخی آقایان را می بینم که با چه شور و شوقی به یادگیری موضوعات علمی قرآنی و از نهج البلاغه و احادیث پرمغز شیعی می پردازند، بیشتر به اهمیت ژن ها بر بسترسازی مطلوب جامعه واقف می شوم.»

/پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=568

نویسنده در تاریخ 04 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...