|

دفاع تمام قد آیت الله علم الهدی از فرزند عارف / ژن خوب کاملا واقعیت دارد

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله علم الهدی استاد زیست شناسی اسلامی و درس خارج در حوزه علمیه مشهد، که رساله علمی خود را در موضوع «نقش ژنتیک امامان بر روحانیت شیعه در دوران غیبت» منتشر ساخته در گفتگو با خبرنگار فارس، بر اهمیت نقش ژن ها در آینده افراد و سرنوشت جامعه اسلامی تاکید کردند.

به گفته ایشان اگر ژن ها اهمیت نداشتند پروردگار عالم دوازده امام شیعه را از یکی پس از دیگری از یک نسل و ژن مبارک و برتر خلق نمی کرد و امامزادگان و روحانیت معظم شیعه را از همان درخت تنومند ژنتیکی قرار نمی داد. آیت الله علم الهدی تاکید کرد پیش از اینکه دانشمندان غربی به این موضوعات بپردازند قرآن بر اهمیت ژن خوب و سلاله پاکیزه تاکید کرده است.

وی خاطرنشان کرد، یکی از وظایف اصلی نظام اسلامی در دوران غیبت همین حراست و نگاهداری از ژن خوب روحانیت شیعه است: «بنده وقتی بنده زاده و آقازاده برخی آقایان را می بینم که با چه شور و شوقی به یادگیری موضوعات علمی قرآنی و از نهج البلاغه و احادیث پرمغز شیعی می پردازند، بیشتر به اهمیت ژن ها بر بسترسازی مطلوب جامعه واقف می شوم.»

/پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=568

نویسنده در تاریخ 04 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.