|

سوئد خواستار استفاده گسترده از تجارب موفق انقلاب اسلامی ایران در همه موضوعات داخلی و بین المللی شد

به گزارش خبرگزاری فارس، صبح امروز وزیر امورخارجه سوئد در تماس با وزیر امور خارجه کشورمان، درخواستنامه رسمی دولت این کشور را همراه با پیامی جداگانه از نخست وزیر سوئد جهت استفاده گسترده از تجارب نظام مقدس اسلامی در همه زمینه های داخلی و بین المللی، تسلیم دولت جمهوری اسلامی کرد.
در بخش هایی از این درخواست نامه آمده که چون انقلاب بسیار موفق ایران بعد از چهل سال نتایج عظیمی برای ملت ایران به ارمغان داشته، فلذا دولت و ملت سوئد خواستار بهره گیری از این تجارب و اعزام متخصصان حوزه ی علمیه قم و دانشگاههای آزاد اسلامی و پیام نور به کشور سوئد برای آموزش این متدها هستند.
در این درخواست نامه همچنین آمده: از آنجا که بیش از 80 درصد از مردم سوئد به وجود خدا و هیچ مذهبی اعتقاد ندارند و این موضوع این کشور را در آستانه فروپاشی و گسست اجتماعی قرار داده، لازم است به سرعت از تجربیات ایران در زمینه امر به معروف و نهی از منکر و گشت ارشاد استفاده شود.

/پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=561

نویسنده در تاریخ 03 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, بین المللی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

1 نظر برای “سوئد خواستار استفاده گسترده از تجارب موفق انقلاب اسلامی ایران در همه موضوعات داخلی و بین المللی شد”

  1. منبعت کو فالس نیوز؟

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.