|

آیت الله هاشمی شاهرودی حمایت کامل خود را از نامزدی حجت الاسلام روحانی اعلام کرد

به گزارش فارس نیوز، صبح امروز آیت الله هاشمی شاهرودی حمایت کامل خود را از حجت الاسلام روحانی، رییس جمهوری، برای نامزدی در انتخابات آینده ریاست جمهوری اعلان نمود.

شاهرودی که در میان جمعی از طلاب قم سخنرانی می کرد ضمن تاکید بر صلاحیت رییس جمهور کشورمان، اینکه برخی شایعات امکان رد صلاحیت ایشان را توسط شورای نگهبان مطرح کردند را از اساس بی پایه و خدعه ضد انقلاب دانست و به این شورا هم هشدار داد که ملعبه دست اجانب نشود.

وی با اشاره به خبر کاندیداتوری آیت الله رییسی در انتخابات پیشرو، وی را از جوانان مومن و حزب الهی و از سرمایه های آینده انقلاب خواند: حجت الاسلام رییسی از جوانان خوب و متعهد کشورمان هستند که از وجودشان حتما باید در عرصه های مختلف و در آینده کشور استفاده شود. اما اینکه کسانی ایشان را به عنوان گزینه رهبری مطرح کردند با توجه به اینکه فقیه جامع الشرایط در ایران کم نداریم و ایشان هم سوابق اجرایی چندانی برای این مهم ندارند باید با دیده احتیاط نگریسته شود.

شاهرودی در بخش دیگری از سخنانش خدمات دولت روحانی در همه عرصه ها را ممتاز توصیف کرده و خواستار حمایت رای دهندگان از دولت تدبیر و امید شد.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=307

نویسنده در تاریخ 09 آوریل 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, بین المللی, جنگ نرم, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.