|

آیت الله هاشمی شاهرودی حمایت کامل خود را از نامزدی حجت الاسلام روحانی اعلام کرد

به گزارش فارس نیوز، صبح امروز آیت الله هاشمی شاهرودی حمایت کامل خود را از حجت الاسلام روحانی، رییس جمهوری، برای نامزدی در انتخابات آینده ریاست جمهوری اعلان نمود.

شاهرودی که در میان جمعی از طلاب قم سخنرانی می کرد ضمن تاکید بر صلاحیت رییس جمهور کشورمان، اینکه برخی شایعات امکان رد صلاحیت ایشان را توسط شورای نگهبان مطرح کردند را از اساس بی پایه و خدعه ضد انقلاب دانست و به این شورا هم هشدار داد که ملعبه دست اجانب نشود.

وی با اشاره به خبر کاندیداتوری آیت الله رییسی در انتخابات پیشرو، وی را از جوانان مومن و حزب الهی و از سرمایه های آینده انقلاب خواند: حجت الاسلام رییسی از جوانان خوب و متعهد کشورمان هستند که از وجودشان حتما باید در عرصه های مختلف و در آینده کشور استفاده شود. اما اینکه کسانی ایشان را به عنوان گزینه رهبری مطرح کردند با توجه به اینکه فقیه جامع الشرایط در ایران کم نداریم و ایشان هم سوابق اجرایی چندانی برای این مهم ندارند باید با دیده احتیاط نگریسته شود.

شاهرودی در بخش دیگری از سخنانش خدمات دولت روحانی در همه عرصه ها را ممتاز توصیف کرده و خواستار حمایت رای دهندگان از دولت تدبیر و امید شد.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=307

نویسنده در تاریخ 09 آوریل 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, بین المللی, جنگ نرم, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...