|

وعده آیت الله علم الهدی: در صورت پیروزی سید خراسانی؛ کنسرت لیدی گاگا در مشهد

به گزارش فارس نیوز آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، امام‌جمعه مشهد، در دیدار با فعالان فرهنگی و اعضای ستاد انتخاباتی حضرت آیت الله رئیسی، در پاسخ به یکی از جوانان حاضر در این جلسه گفت «مشکل امروز جوانان ما برگزاری کنسرت نیست؛ مشکل ما حواشیح کنسرت ها است که متاسفانه در مواردی سو استفاده هایی شده وگرنه ما با شادمانی و موسیقی جوانان هیچ مشکلی نداریم.» وی افزود «دشمن می‌خواهد اینطور وانمود کند که روحانیت عقب مانده و واپس گرا است که به هیچ وجه اینطور نیست و روحانیت شیعه توانایی انعطاف پذیری زیادی در برابر خواست جوانان دارد.»

علم الهدی افزود انشالله اگر آیت الله رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح در انتخابات برگزیده شوند وی اشتغال، ازدواج، زندگی، خانه و درامد برای جوانان را در راس برنامه های خود قرار خواهد داد. وی همچنین افزود «با رفع حواشیح کنسرت ها و مقابله با ولنگاری فرهنگی امکان برگزاری هرگونه کنسرت، حتی کنسرت خوانندگان خارجی هم در مشهد فراهم می شود.»

آیت‌الله علم‌الهدی بار دیگر تصریح کرد: «مسئله کنسرت، مسئله موسیقی نیست؛ مشکل کنسرت، حواشی است که بنده به آقای رئیس‌جمهور و آقای وزیر ارشاد هم گفته بودم.»

امام جمعه مشهد در پاسخ به یکی از جوانان که پرسید: «منظور از خوانندگان خارجی چیست و آیا فی المثل لیدی گاگا هم می تواند با رعایت این اصول مد نظر علما کنسرت برگزار کند؟»، گفت: «بله، ایرادی ندارد و اگر این شخص هم اصول را رعایت کند می تواند در مشهد کنسرت برگزار کند.»

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=194

نویسنده در تاریخ 02 آوریل 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, جنگ نرم, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.