|

آیت‌الله جنتی: خوابیدن بین دو زن، عمر را طولانی می‌کند

خبرگزاری فارس: از روزگاران قدیم، بشر همواره در آرزوی داشتن عمری جاودانه یا حداقل دراز بوده است. آرزوی نخست هیچگاه برآورده نشد اما هستند کسانی که عمری دراز دارند. یکی از این افراد، آیت‌الله احمد جنتی است که با وجود داشتن ۹۱ سال سن، کماکان سر حال و قبراق نشان می‌دهد. دیروز، خبرگزاری فارس میزبان آیت الله بود و دفتر خبرگزاری به میمنت حضور ایشان، رنگ و بویی پر از معنویت به خود گرفته بود.

این مژده را به خوانندگان می‌دهیم که به زودی متن کامل مصاحبه را منتشر می کنیم اما از آن جا که می‌دانیم همه مشتاق سخنان ایشان هستند، گزیده‌ای از متن مصاحبه را پیشاپیش تقدیم شما عزیزان می‌کنیم.

از آیت‌الله راجع به راز طول عمر درازشان پرسیدیم اما تمایلی به گفتنش نداشتند ولی سرانجام پس از اصرارهای فراوان خبرنگار ما، کوتاه آمدند.
ایشان در این زمینه گفت: «در فامیل ما، مردها عمری دراز دارند. مرحوم ابوی بنده، 116 سال عمر کردند. ایشان همواره به بنده می‌گفتند احمد جان، اگه میخواهی عمری دراز داشته باشی چند نکته را همیشه در نظر داشته باش. اول این که سعی کن همیشه شب‌ها، بین دو زن بخوابی.
بر همین اساس، پدرم به فاصله ی یک سال، دو زن برای من گرفت. برخی به امکان داشتن همزمان، چندین زن برای یک مرد خرده می‌گیرند اما حال دانستید که هیچ کار خدا بی حکمت نیست و یکی از فواید دو همسری، داشتن عمری طولانی و دراز است.

نکته‌ی بعدی که تاکنون مانند یک راز در خاندان ما باقی مانده و اکنون برای نخستین بار دارم آن را فاش می‌کنم این است که مردان هیچگاه نبایستی شورت بپوشند زیرا پوشیدن شورت، حداقل بیست سال از عمر مردان میکاهد. این موضوع کاملن اثبات شده چون عموی بنده که همیشه شورت می پوشیدند، متاسفانه در نود سالگی فوت کردند. نپوشیدن شورت مزیت های فراوان دیگری هم دارد که متاسفانه گفتن آن ها نیاز به لفافه گویی دارد اما گمان نکنم بدین شیوه سخن گفتن چندان به مذاق خوانندگان شما خوش آید چون جوان ها این روزها کم طاقت شده اند و میخواهند همه چیز رو بی پرده بشنوند اما همین قدر میتوانم بگویم که عضو شما همیشه و در همه حال آماده به خدمت است. حتمن شنیده اید که این روزها چقدر بیماری ناتوانی جنسی در آقایان شایع شده، خوب دلیل اصلی این بیماری به خاطر پوشیدن شرت است وانگهی، در صدر اسلام، چیزی به نام شرت وجود نداشت و اگر پوشیدن شرت مفید بود حتمن پیامبر اکرم و ائمه ی معصومین، حدیثی، روایتی یا توصیه ای درباره ی آن بیان می فرمودند.

نکته‌ی بعدی خیلی مهم است و عدم رعایت اون حداقل ده سال از سن آقایان کم می‌کند. بگذارید قبل از بیان آن یک مثالی برایتان بزنم. می گویند آدمی وقتی قدر چیزی را می‌داند که برای آن زحمت کشیده باشد. اگر اندکی در باب این موضوع تعمق کنیم می بینیم که کاملن درست است.
این نکته در حقیقت به خفت و خواری مردان امروزی بر می گردد، به مردانی که منی خود را در جایی غیر رحم می ریزند. من تا به حال هشتاد و چهار سال سن از خدا گرفته ام و چهار زن عقدی و ده دوازده تا زن صیغه ای داشتم اما یک بار هم نشده که تن به چنین ذلتی بدم. اصلن چه معنی داره که یک مرد بعد از اون همه فعالیت سنگین و پیستون وار، جوهره و ثمره و تلاش خودش رو دور بریزه؟ بعضی ها میان پیش من و میگن خوب زن مون میگه بریز بیرون. آخه خاک بر سر، معلومه که زنت میگه بریز بیرون، چون واسه تولیدش زحمتی نکشیده.»

از آیت الله در مورد تهاجم فرهنگی و کانال های ماهواره ای پرسیدیم. ایشان گفتند: «ببینید، قبلن هم اشاره کردم که چند همسری فواید فراوانی دارد اما بایستی از راه درست آن وارد شد. یکی از نکات منفی ای که ماهواره به جوانان ما آموزش میدهد ایجاد رابطه ی همزمان با چند زن خارج از چارچوب شرعی است. مثلن به همین سریال سفری دیگر که از کانال فارسی وان پخش میشود توجه کنید، سالوادور در آن واحد هم با ایزابل آرویو میخوابد، هم با والریا، هم با خانم ربکا، هم با اون زنی که الان اسمش خاطرم نیست، همون که سالوادور پیشش زندگی میکنه و «بار» داره[جایتانا چاری] تازگی ها هم که با ماتیلدا لاس میزنه. البته خدا عالمه شاید با آنجلا هم میخوابه گرچه میگن دخترشه اما از این یارو هر چی بگین بر میاد.

به زودی متن کامل این مصاحبه منتشر خواهد شد.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1051

نویسنده در تاریخ 25 دسامبر 2017. در زیر مجموعه اندیشمندان اسلامی, پاسخگویی مسایل شرعی, علوم اسلامی, عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.