|

بی بی سی فارسی برگزار می کند: دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت تجزیه طلبی با همکاری دانشگاه آکسفورد

بی بی سی فارسی با همکاری چند دانشگاه و از جمله دانشگاه آکسفورد انگلستان اقدام به برگزاری دوره های مدیریت استقلال طلبی/تجزیه طلبی با سه گرایش مدیریت فضای مجازی و مقاله نویسی، تاریخ سازی و تاریخ نویسی، و مدیریت درگیری های شهری و خیابانی می نماید. فارغ التحصیلان این دوره ها می توانند با توجه به عملکرد علمی و آکادمیک خود در طول دوره بعدا برای استخدام رسمی در بی بی سی فارسی اقدام نمایند.

به گزارش خبرگزاری فارس، رزیتا لطفی سردبیر بخش خبری بی بی سی فارسی و مدیر این سازمان با تاکید بر اینکه توسعه آموزش‌های مجازی در دانشگاه های انگلستان رشد چشمگیری داشته، برگزاری دوره های مدیریت تجزیه طلبی برای دانشجویان داخل کشور را گامی بلند برای احقاق حقوق ملل تحت ستم در ایران دانسته و افزود: یکی از ماموریت های مهم بی بی سی بالا بردن سطح گفتمان قومگرایانه در میان ایرانیان است.

وی از پذیرش دانشجو در دوره‌های مجازی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از نیم سال نخست تحصیلی سال 2019 خبر داد و گفت: بی بی سی فارسی با همکاری چند دانشگاه معتبر و از جمله دانشگاه آکسفورد و با تکیه بر تجربیات برخی فعالین بنام و شناخته شده استقلال طلب نظیر رضا ضیا ابراهیمی، شاهد علوی، میثم بادامجی، فهیمه خضر حیدری و داریوش کریمی این دوره ها را برای بالابردن این قبیل مهارت ها پایه گذاری کرده، که از تجربیات طیف وسیعی از گروههای مختلف نظیر اصلاح طلبان، فعالین طیف چپ و قومگرایان در تدوین محتوای دوره های الکترونیک استفاده خواهد شد.

مدیر بخش فارسی بی بی سی ادامه داد: هدف بی بی سی این است که تا پایان مرداد سال جاری 1500 عنوان درسی تولید محتوای الکترونیک داشته باشد یا محتواهایی که از قبل تهیه شده است را مجددا مورد ارزیابی قرار دهد و چنانچه این محتواها استاندارد لازم را داشته باشند به کار گرفته شوند.

وی در ادامه درمورد مدرکی که به فارغ التحصیلان دوره‌های مجازی اعطا می‌شود توضیح داد: بی بی سی یک سازمان دولتی و زیر مجموعه دولت انگلستان است و در مدرکی که به فارغ التحصیلانی که دوره‌های مجازی را گذرانده‌اند اعطا می‌شود، شیوه آموزش ذکر نمی شود و فقط عنوان دوره «مدیریت استقلال طلبی» و گرایش مربوطه ذکر خواهد شد.

لطفی در پاسخ به این پرسش که داوطلبان این دوره ها باید چه ویژگی هایی داشته باشند عنوان نمود که هدف بی بی سی گسترش هر چه بیشتر این دوره ها است؛ فلذا ورود به این دوره ها شرایط خاصی ندارد و تمامی کسانی که وابستگی فکری و تشکیلاتی به طیف مسلمانان صلاح طلب، طیف مارکسیست و چپگرا و قومگرایان را دارا باشند، شرایط ورود به این دورها ی مجازی را دارا هستند.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=687

نویسنده در تاریخ 18 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.