|

سازمان مجاهدین خلق به زودی خبر نامزدی مریم رجوی و جان بولتون را به طور رسمی اعلام می کند

سازمان مجاهدین خلق به زودی خبر نامزدی مریم رجوی، رهبر این سازمان، و جان بولتون، سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل، را به طور رسمی اعلام می کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از مرگ مسعود رجوی رهبر سازمان محاهدین شایعات زیادی درباره ازدواج مریم رجوی و جان بولتون وجود داشت. این دو که ماه گذشته برای گردش به بوتسووانا و چند کشور آفریقایی دیگر با هزینه سازمان رفته بودند ارتباط خود را در هفته های اخیر جدی تر کرده اند. اکنون گزارش هایی حاکی است که به زودی خبر نامزدی خود درا رسما اعلام می کند.

از جمله دلایلی که برای تعویق ازدواج مريم قجر عضدانلو و جان بولتون قید می شد نخست مسلمان نبودن داماد و دوم لزوم بجا آوردن شرایع اسلام و از جمله پذیرش سنت ختنه است که درباره پذیرفش این دو شرط از جانب بولتون هنوز خبری به دست ما نرسیده است.

پایان خبر/

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=668

نویسنده در تاریخ 15 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...