|

ادعای روزنامه دیلی میل انگلیس: رازهای سر به مُهر زندگی مقام معظم رهبری، امام خامنه‌ای

به گزارش خبرگزاری فارس، به تازگی روزنامه دیلی میل انگلیس مطالب احمقانه و ناروایی را درباره رهبر معظم انقلاب مطرح کرده که ترجمه بخش هایی از آن به شرح زیر است.
 زندگی مقام معظم رهبری دارای  رازهای بسیار شگفت‌انگیزی‌ست که او را از سایر رهبران دیگر کشورهای جهان اسلام جدا می‌سازد.
برنامه روزانه معظم له که برای اولین بار در اختیار  دیلی میل قرار گرفته است به این شرح می‌باشد.
لنگ ظهر- از خواب برخواستن و رفتن به اتاق فکر، وی بسته به شرایط جسمانی بین ده تا سی دقیقه در این اتاق به فکر کردن مشغول می شود. خامنه ای هیچگاه صبحانه نمی خورد اما همیشه قبل از رفتن به اتاق اصغر حجازی، یک کیک و ساندیس برای ته بندی میخورد.
۱ تا ۳ ظهر- رفتن به اتاق اصغر حجازی
اصغر حجازی وظیفه دارد قبل از آمدن خامنه ای به اتاقش، بساط منقل و وافور را آماده کند. خامنه ای در هنگام خماری، اخلاقش بسیار سگی می شود و به عالم و آدم گیر می دهد. کارمندان بیت و نزدیکان خامنه ای سعی می کنند حتی المقدور در هنگام خماری به وی نزدیک نشوند.
۳ تا ۴ ظهر- صرف ناهار و کنیاک
خامنه ای علاقه ی زیادی دارد که همراه با ناهارش یک لیوان کنیاک نیز بنوشد که این کنیاک ها را سفیر روسیه در تهران تامین می کند. برخی مواقع هم همراه با کنیاکش، گوشت خوک میخورد که وظیفه ی تامین اون با احمدی خاتمی است.
۴ تا ۶ عصر- ادامه ی کشیدن تریاک همراه با ملاقات با افراد مختلف
حضور در محافل تریاک کشی خامنه ای امتیازی است که به ارزانی نصیب هر کسی نمی شود. بنابر اطلاعات موثق، حضور در یک محفل نیم ساعته ی خامنه ای بیش از پانصد میلیون تومان قیمت دارد که فرد متقاضی با مراجعه به اصغر حجازی یا سردار وحید که مسئول هماهنگی هستند و با پرداخت وجه مورد نظر امکان شرفیابی را به دست می آورد. تمام این افراد علاوه بر وجهی که می پردازند معمولا دو سه کیلویی تریاک نیز به عنوان تحفه به همراه خود می برند. گفته می شود که خامنه ای تبحر خاصی در شیره درست کردن دارد و سوخته های حقه را بیش از فرزندانش دوست دارد.
۶ تا ۷ عصر- اقامه ی نماز قضای صبح، ظهر، عصر و اقامه ی نماز مغرب و عشا
خامنه ای سال هاست که به مرض گشادی باسن مبتلاست و نمی تواند نمازهایش را سر موقع بخواند برای همین هم مجبور است تا تمامی هفده رکعت را یکجا بخواند.
۷ تا ۱۰ شب- عشق و حال
سران و شخصیت های درجه ی یک نظام در این ساعت به دیدار خامنه ای می روند و سعی می کنند با تعریف کردن جوک های سکسی و شکلک درآوردن وی را بخندانند تا غم و غصه هایش را فراموش کند. معمولا احمد جنتی جوک های ناجوری تعریف می کند و سردار فیروزآبادی هم استاد درآوردن شکلک است. گاهی وقت ها هم احمد خاتمی با خودش فیلم سکسی می آورد که همگی با هم تماشا می کنند.
۱۰ تا ۱۲ شب- تلاش پزشکان برای آماده ساختن چیز
در چند سال اخیر، خامنه ای قدرت جنسی خود را از دست داده است و برای نزدیکی کردن کاملا مشکل دارد از همین روز تنی چند از حاذق ترین پزشکان در این ساعت سعی می کنند وی را آماده کنند اما معمولا تلاش آن ها با شکست مواجه می شود.
۱۲ تا ۲ بامداد: در صورت مثمر ثمر بودن تلاش پزشکان، خامنه ای این دو ساعت را با همسرش می گذراند و در صورت ناکام ماندن آن ها، خامنه ای سردار وحید را صدا میزند.
۲ بامداد تا لنگ ظهر- خواب و تلاش برای ترک اعتیاد.
علائق شخصی
اینترنت: وی علاقه ی بسیاری به اینترنت و چت سکس دارد. آی دی او در سایت یاهو ozma2000 است و همیشه از ساعت ۱۲تا دو بامداد on می شود.
بازی: وی علاقه ی بسیاری به پلی استیشن دارد، بازی مورد علاقه ی وی «مکس پین 2» است که تاکنون نتوانسته از مرحله ی پنج آن بالاتر برود.
ورزش: خامنه ای یک منچ باز حرفه ای است و در طول سی سال گذشته کسی به یاد ندارد که وی در بازی منچ شکست خورده باشد.
حیوان مورد علاقه: وی علاقه ی بسیاری به خر و خرسواری دارد به نحوی که بیش از صد الاغ از نژاد های مختلف را در بیتش نگهدای می کند. الاغ مورد علاقه ی خامنه ای براق نام دارد که معمولا در سفرهایش با یک بوینگ 747 حمل می شود.
کلکسیون وافور: خامنه ای انواع و اقسام وافورها را دارد. وافورهای یک تیکه، دو تیکه و سه تیکه. وافور مورد علاقه ی خامنه ای که یک وافور طلاکوب است به ناصرالدین شاه تعلق داشته است و گفته می شود بیش از سه میلیون دلار ارزش دارد.
ورق بازی- یکی دیگر از سرگرمی های خامنه ای ورق بازی است، وی استاد بازی «حکم» است. در مهارت وی همین بس که یک بار او و یار مقابلش، بدون داشتن حتی یک حکم، دست را بردند.
موسیقی- خامنه ای از طرفداران پر و پا قرص گروه «جیپسی کینگ» است و تمام اتاقش پر است از پوسترهای این گروه. وی همچنین یک درامر حرفه ای است و در جوانی مدتی را با گروه بیتلز همکاری می کرد.
تارنمای منهدم شده‌  گامرون با اندکی دخل و تصرف

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=659

نویسنده در تاریخ 15 سپتامبر 2017. در زیر مجموعه عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

1 نظر برای “ادعای روزنامه دیلی میل انگلیس: رازهای سر به مُهر زندگی مقام معظم رهبری، امام خامنه‌ای”

  1. نشر اینگونه مطالب به ساحت حضرت آقا، از شما بعیده

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.