|

شهردای تهران : شهروندان لطفا موقع دورریختن اسکناسهایشان از کیسه های مخصوص استفاده کرده و آنها رابا زباله مخلوط نکنند!

به دنبال کاهش ارزش پول ملی دربرابر ارزهای خارجی تعداد زیادی از شهروندان اقدام به دورریختن اسکناسهای بی ارزش یا کم ارزش خود شده اند و آنها را درکیسه های زباله مقابل درب منزل می گذارند تا پاکبان های شهرداری اقدام به جمع آوری اسکناسهای بی ارزش نمایند.

شهرداری تهران به این موضوع واکنش نشان داده و با صدور اطلاعیه ای از شهروندان خواسته از مخلوط نمودن اسکناسهای بی ارزش با زباله اکیدا خودداری نمایند. شهرداری تهران دراطلاعیه خود می گوید:
اخیرا پاکبانان شهرداری هنگام جمع آوری زباله متوجه شده اند تعداد زیادی اسکناس هزار یا دوهزار و حتی پنج هزارو ده هزار تومانی نیز درمیان زباله ها دیده شده است. متاسفانه تفکیک و بازیافت زباله با وجود این اسکناسها که اززباله هم بی ارزش ترند دچار اختلال شده است. لذااز شهروندان درخواست می شود حتی الامکان اسکناسهای فرسوده و بی ارزش خود را درکیسه های مخصوص که از دفاتر شهرداری درسراسر شهر تهران قابل خریداری است تهیه نموده و زباله های خود را آلوده ننمایند.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1404

نویسنده در تاریخ 17 فوریه 2018. در زیر مجموعه عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.