|

شهردای تهران : شهروندان لطفا موقع دورریختن اسکناسهایشان از کیسه های مخصوص استفاده کرده و آنها رابا زباله مخلوط نکنند!

به دنبال کاهش ارزش پول ملی دربرابر ارزهای خارجی تعداد زیادی از شهروندان اقدام به دورریختن اسکناسهای بی ارزش یا کم ارزش خود شده اند و آنها را درکیسه های زباله مقابل درب منزل می گذارند تا پاکبان های شهرداری اقدام به جمع آوری اسکناسهای بی ارزش نمایند.

شهرداری تهران به این موضوع واکنش نشان داده و با صدور اطلاعیه ای از شهروندان خواسته از مخلوط نمودن اسکناسهای بی ارزش با زباله اکیدا خودداری نمایند. شهرداری تهران دراطلاعیه خود می گوید:
اخیرا پاکبانان شهرداری هنگام جمع آوری زباله متوجه شده اند تعداد زیادی اسکناس هزار یا دوهزار و حتی پنج هزارو ده هزار تومانی نیز درمیان زباله ها دیده شده است. متاسفانه تفکیک و بازیافت زباله با وجود این اسکناسها که اززباله هم بی ارزش ترند دچار اختلال شده است. لذااز شهروندان درخواست می شود حتی الامکان اسکناسهای فرسوده و بی ارزش خود را درکیسه های مخصوص که از دفاتر شهرداری درسراسر شهر تهران قابل خریداری است تهیه نموده و زباله های خود را آلوده ننمایند.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1404

نویسنده در تاریخ 17 فوریه 2018. در زیر مجموعه عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

1 نظر برای “شهردای تهران : شهروندان لطفا موقع دورریختن اسکناسهایشان از کیسه های مخصوص استفاده کرده و آنها رابا زباله مخلوط نکنند!”

  1. Автотехсервис Voron Auto по ремонту
    Субару в Москве. Ворон-Авто оптимизирует работу вашего двигателя путём качественного
    чип-тюнинга.

ارسال پاسخ

حدیث روز

هیچ عملی نزد خدا بهتر از پول دادن به امام نیست. یک درهم نزد امام بهتر از هزاران درهم است که در راه خیر صرف شود. من در حالی که ثروتم از تمام اهل مدینه بیشتر است باز هم از شما پول می گیرم زیرا هدفم این است که پاکیزه شوید. امام صادق (ع)، محمد بن یعقوب کلینی، اصول کافی، جلد دوم. ص 89 - 488

آخرین نظرات

  • محسن: و هو الشافی
  • پارس منش: از اونجا که همچین مصاحبه ای رو تکذیب نکرده.
  • جن خامنه: دستتان درد نکند! متشکریم که مسئولین به فکر ما هستند
  • زهرا: بر دشمن اسلام و کسانی که میخوان اسلام ناب محمدی رو به لجن بکشن لعنت
  • reza: سلام، صحت و سقم خبر معلوم نيست اما اگر واقعيت داشته باشه بايد اول سر خودش و خانواده اش مردم در بيارن ببينن...