|

اداره مهاجرت کانادا قوانین جدید برای نحوه پذیرش و صدور ویزای مهاجرت « اختلاس گران » را اعلام کرد!

به دنبال انتشار اخبار مربوط به فرار اختلاس گران از ایران به کاناداو بروز شبهاتی دراین زمینه، اداره مهاجرت کانادا با انتشار اطلاعیه ای نحوه پذیرش و قوانین مربوط به مهاجرت « اختلاس گران » را اعلام نمود.
در این بیانیه اداره مهاجرت کانادا می گوید درخواستهای فراوانی از طرف عزیزان اختلاس گر برای مهاجرت به کاناداازایران به این اداره واصل شده است . به همین خاطر قوانین و شرایط جدید برای اخذ مهاجرت کانادا به شرح زیر اعلام می گردد:
یک – کلیه اسکناسهای اختلاس شده باید نو ، تا نخورده و حتی الامکان درکیسه های پلاستیکی سفید رنگ به کانادا واصل شوند. درصورت نداشتن این کیسه ها با این اداره تماس بگیرید تا برایتان ارسال شود.متقاضیان برای ارسال و بسته بندی پول از هرگونه پاکت میوه ، گونی ویا کیسه فریزر مستعمل اکیدا خودداری نمایند. درصورت مشاهده این موارد درخواست مهاجرت رد خواهد شد.
دو – به دلیل تعداد بالای متقاضیان ورود به کانادا از طریق اختلاس ،مبلغ اختلاس شده باید حتما از صد میلیارد دلار بالاتر باشد. لطفا ازدرخواست مهاجرت با اختلاس مبالغی کمتر از این جدا خودداری نمایید.
سه – به دلیل موفقیت روز افزون آقای خاوری و خانواده ایشان درکانادا بعد از اختلاس سه هزار میلیاردی متقاضیان می توانند از طریق این اداره با ایشان مرتبط شوند و راز موفقیت نامبرده را ا زوی بپرسند. لطفا از ارسال سوالهای حاشیه ای و نا مربوط مانند : «مرد حسابی آخه اینهمه پولو چه جوری ورداشتی بردی کانادا؟ »خودداری شود!
چهار – آن دسته از متقاضیان که با رقم های پایین تر از صدمیلیارد دلار می خواهندهرچه زودتر « فلنگ »را بسته و به کانادا بیایند درصورت امکان می توانند به طور مشترک درخواست مهاجرت بدهند به این شرط که رقم اختلاس شده به صد میلیارد دلار برسد.
انتهای پیام

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1342

نویسنده در تاریخ 07 فوریه 2018. در زیر مجموعه عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.