|

لاریجانی :کنفرانس بین‌المجالس کشورهای اسلامی ظرفیت جمهوری اسلامی را برای بسیاری از کشورها به منصه ظهور گذاشت

لاریجانی در کنفرانس بین‌المجالس کشورهای اسلامی فرمود: حضور چشمگیر کشورهای اسلامی در سیزدهمین کنفرانس مجالس اسلامی در تهران نشانگر بالا بودن ظرفیت هتل ها و مسافرخانه ها و مهمان پذیرهای ایران میباشد. همچنین ایشان ظرفیت بالای پذیرایی ایران ازجمله تهیه غذا و جای خواب و پر کردن اوقات فراغت این تعداد بالای مهمانان را ستودنی بیان کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس نیوز، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از پایان سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو بین‌المجالس اسلامی افزود: افتتاح این اتحادیه و تأسیس آن با جمهوری اسلامی ایران بود و هدف از تشکیل آن ,مقابله با آپارتاید هسته ای ,چالش های برون رفت از نئوبوروکراسی فاشیستی, گریز به جلوی پولیتیکال, ریشه یابی پشتک زنی های سیاسی, صادرات علما به شاخ افریقا و تثبیت شاخصه های واگرایی نئاندرتالیستی پوزیتیویشن(این اخری رو هیچ دانشمندی نتونسته معنا کنه ) بیان کرد.

وی بر همین اساس اضافه کرد: امسال پارلمان‌های 43 از جمله کشورهای مهم و با وزنه زیاد اقتصادی و سیاسی چون برونئی,بورکینافاسو,اتیوپی,کومور, جزایر کلینگ حضور داشتند و غیبت کشورهای غیرمهم و بی تاثیر همچون عربستان و امارات و مصر را کم اهمیت بیان کردند.
وی همچنین ضمن تشکر از همکاری همه رسانه‌های آزاد که از تمامی اقصی نقاط کره خاکی برای پوشش این رویداد مهم قرن تشریف فرما شده بودند عنوان کرد که ما در این اتحادیه کمیته‌های مختلفی اعم از سیاست خارجی،حقوق زنان, ازادی بیان ، حقوق بشر، محیط زیست داشتیم که در تمامی این بخشها کشورهای اسلامی همگی به اتفاق نظر ضمن پیروی از خط مشی ایران, سیاست های جمهوری اسلامی را یگانه راه نجات جهان هستی اعلام نمودند.

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1237

نویسنده در تاریخ 18 ژانویه 2018. در زیر مجموعه عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.