|

مردم در ۹ دی قر کمر دشمن را شکستند / فتنه ی جدید دشمن ایجاد نارضایتی حمومی است

فعال سیاسی اصولگرا گفت: فتنه ی بعدی قرار است دسته گل اجتماعی باشد، روی شکلات مردم انگشت گزاشته‌ اند و کارگران بیکار، معلمان و کارمندان بدهکار و مقروض را علیه نظام تحریک می‌ کنند و می‌ گویند برای احیای حقوقتان تلاش کنید.

به گزارش خبرنگاری فارس از نه طنز، محمد حسن بیگلی بیگلی ابیانه، شامگاه پنج‌ شنبه در مراسم روز بصیرت و فرصت در مسجد جامع بادآورد، اظهار کرد: دشمن همواره نقشه‌ هایی برای ما بر هم می‌ ریزد، آیا اگر افرادی در سال ۸۸ پایشان روی پوست موز لغزید، این خطر وجود ندارد که پای دیگران ‌هم روی پوست خربزه بلغزد ؟

وی افزود: در سال ۵۸ مردم ایران به جمهوری رای دادند یعنی مسلن ما جمهوری می‌ خواهیم که بر مبنای قرآن و احکام اسلامی نبوی و تفاسیر آیات اعظام و صادره از حوزه ی علمیه ی واشنگتن و لندن باشد و از بین افراد مومن و دلسوز افرادی را انتخاب کردند تا کشور را بر اساس منظق نظام جمهوری اسلامی شوروی، اداره و احکام اسلامی هم تا ته اجرا شود.

این فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: در هر کشوری انتخابات به شکل جریان مستقیم و برخی انتخابات به شکل متناوب و غیرمستقیم برگزار می‌ شود، انتخابات غیر مستقیم مثل نخبگان که رهبر را انتخاب می‌ کنند و برخی انتخابات مستقیم هستند مثلاا ریاست جمهوری و در برخی جاها به‌ صورت غیر مستقیم رییس‌ جمهور را انتخاب می‌ دهند در ایتالیا، پاکستان، آلمان و هند غیر مستقیم رییس‌جمهور انتخاب داده می شود و کسی انتخاب می‌ شود که یک رای بیشتر بیاورد.

وی گفت: در فتنه ۸۸ مقام معظم رهبری برای اینکه موضوع برای مردم روشن و تبیین شود از معترضین خواستند با اینکه اعتراض و شکایت تمام‌ شده، اما ما حاضریم لطف اسلامی را شامل حال شما کنیم و فقط ۱۰ درصد از صندوق‌ ها از اول جلوی دوربین‌ های خودمان شمرده شود، اما سران فتنه گفتند نه همین‌ که ما می‌ گوییم، معلوم شد جمهوریت و اسلامیت را قبول ندارند یا اگر دارند کمش را قبول دارند.

قدیری ابیانه اذعان کرد: در انتخاباتی که روحانی رای آورد، سایر کان دیده ها علاوه بر عروض طویل تبریک، به او گفتند ما حاضریم به شما کمک کنیم و بدون اعتراض آرا را مشروط قبول کردند و با اینکه کان دید رقیب به آرای انتخاباتی این دوره ریاست جمهوری اعتراض داشت، اما وقتی شورای نگهبان صلاحیت را تهدید کرد او هم قبول کرد.

وی تاکید کرد: در سال ۸۸ تخلف در انتخابات یک بهانه بود و آنان اصل نظام را نشانه رفتند و درست به هدف زدند و در روز عاشورا نشان دادند هدف اسلام است، خیلی از افراد بودند که سوابق مثبتی داشتند اما با انقلاب اسلامی منحرف شدند.

سفیر اسبق ایران در مکزیک در جایی زیر آمریکا، خاطرنشان کرد: چگونه در یک کشوری با یک رای بیشتر نتیجه مشخص می‌ شود اما کسی با ۱۱ میلیون برگ برنده، بازنده محسوب می‌ شود؛ در تاریخ هم زبیر کسی بود که در دوستی با طلحه و عایشه در دفن حضرت زهرا (ص) شرکت کرد، اما بعد بر روی حضرت علی (غ) شمشیر کشید، شمر هم یک جانباز جبهه ی حق علیه باطل بود و تا شهادت پیش رفت و ۱۴ بار به مکه رفته بود، اما در آخر هتا او هم پایش روی پوست موز لیز خورد و بر روی امام حسین (غ) شمشیر کشید و همه‌ چیز را خراب کرد، این نشان می‌دهد باید خیلی مواظب و خیلی خیلی مراقب باشیم.

وی تصریح کرد: دشمنان در فتنه ۸۸ خواستند حباب اتحاد ملت و دولت را بشکنند، اما مردم در صحنه حاضر شدند و قر کمرشان را شکستند، با این همه دشمن امیدوار است و دنبال فتنه‌ های ۲۰۱۸ بوده، فتنه ۷۸ اتفاق افتاد و مردم به نقطه ی جوش رسیدند. فتنه ی ۸۸ سیاسی بود و فتنه ی بعدی قرار است که اجتماعی باشد و روی مشکلات مردم دست گزاشته‌ اند؛ کارگران بیکار، معلمان و کارمندان همیشه مقروض و بدهکار را علیه نظام تحریک می‌ کنند و می‌ گویند برای احیای حقوقتان تلاش کنید. بر روی خانواده‌ های شهدا هم‌ دست می‌ گزارند، آنان بر روی نقطه نارضایتی‌ های مردم دست می‌ گزارند.

انتهای پیام/ج/

داریوش افشار

URL کوتاه: https://www.farcenews.com/?p=1138

نویسنده در تاریخ 29 دسامبر 2017. در زیر مجموعه عمومی. شما می توانید تمام پاسخ ها به این پست را دنبال کنید از طریق RSS 2.0. شما می توانید نطر ارسال کنید

ارسال پاسخ

آخرین نظرات

  • احسان: سلام دوستان، من هم مثل همه مسلمونا که چه عرض کنم همه آآآدم ها که بویی از ادمیت بردن به حرفای این آقا تعجب کردم...
  • علی: چرا ما ملت با هر حرف و ایده ای مخالفت میکتیم؟ اقای نبویان حتما از من بهتر اسلام را میشناسند پس باید گفته های...
  • محمد حسین: البته ادعای این يارو درباره دوران صفویه از اساس بی اعتبار و نامستند است. موقعیت حکومت ایران که دارای...
  • مهدی: آقای نبویان، شما نظر رهبر رو پرسیدی که شیعه رو وحشی میدونی و حکم میدی؟مطمئن باش امثال تو باعث بی آبرویی و...
  • اشرف: بیا منو بخور.